692405.luszynda (165) 98.25% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 168 | 188 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 178 | 198 adásvétel |
| Az eladóként kapott 17 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Semmi gond nem volt és gyorsan lezajlott az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Marianna1_a (107) (Vevő)
Pozitív
2011.01.28. 21:53:08
177697811
++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tökéletes volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.HAPPYBUDDHA_a (149) (Vevő)
Pozitív
2011.01.15. 18:08:49
179480218
meg érkezett..köszönöm..a leg jobb Vaterás..:) megy a ++++++++++++++++++++++ ajánlom őt..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1556193.kristof024 (-3) (Vevő)
Pozitív
2010.11.14. 22:42:59
178797305
minden ok. ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam a termékeket,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam a csomagot.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam a csomagot.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kis akadályokkal de létrejött a vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsi sokára, de megérkezett a gyűrű. Minden rendben volt vele, nagyon szép.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igazán kellemes partner,mindenben rugalmas.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Mindenkinek ajánlom, megbízható, gyors, pontos vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.JancsoLaszlo (129) (Vevő)
Pozitív
2010.10.06. 08:53:15
179633623
Mindenkinek Ajánlom. CSak+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt. Kommunikatív, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Simán ment minden, és nagyon szeretem az új nyakláncomat!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,minőségi termékek.. csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbizható, korrekt eladó, ajánlom mindekinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható eladó. Csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható partner!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak++++++++++!korrekt,ajánlom mindenkinek!igaz a 2-3 hét az 4 hét lett,de akkor is pozitiv!azt kaptam meg amit rendeltem és teljesen épségben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.igazán jó vaterás csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.segítőkész,megbízható...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép a lánc. Köszönöm, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész, korrekt partner. Csak ajánlani tudom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, szép a termék, csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben zajlott.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.723104.ariadry_v (3) (Vevő)
Pozitív
2010.09.16. 20:26:53
179458512
A termék időben érkezett és tökéletes állapotú,az eladó figyelmes. Mindenkinek ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendbenment! Igazi vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké,korrekt vaterás! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner.. mindenkinek ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1556193.kristof024 (-3) (Vevő)
Pozitív
2010.09.11. 00:49:37
177730599
Nagyon meg voltam elégedve a vásárolt áruval.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt és gyors Vaterás, mindenkinek csak ajánlani tudom!! Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bkrisztina79 (227) (Vevő)
Pozitív
2010.09.10. 13:13:48
176251327
Minden rendben ment,+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam az órát, nagyon tetszik és az eladó is maradéktalanul kedves és segítőkész volt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
