lola214 (12) 92.86% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben zajlott.Gyors, pontos, korrekt teszveszes.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott.Gyors, pontos, korrekt teszveszes.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Trixi0011 (349) (Eladó)
Pozitív
2011.04.08. 07:46:10
1446388868
Megbízható, korrekt partener, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Trixi0011 (349) (Eladó)
Pozitív
2011.04.08. 07:46:10
1446495585
Megbízható, korrekt partener, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabobeata_t (22) (Vevő)
Pozitív
2011.03.22. 21:23:09
1439705488
Korrekt, precíz eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.roncsvago (429) (Eladó)
Pozitív
2011.01.25. 19:53:13
1365523977
Nagyon kedves vevő,ajánlom mindenkinek.++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
roncsvago (429) (Eladó)
Pozitív
2011.01.25. 19:53:13
1365524224
Nagyon kedves vevő,ajánlom mindenkinek.++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és precíz vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Glamours09 (475) (Eladó)
Pozitív
2010.11.16. 17:12:07
1269273091
Megbízható partner, köszi. +++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors,pontos csak ajánlani tudom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást és a bizalmat!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitív!Gyors és megbízható!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner kérlek értékelj!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors, és precíz eladóként ismertem meg, csak ajánlhatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment , ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nylonbrando_t (24) (Eladó)
Pozitív
2007.03.21. 19:14:23
322097119
Gyorsan, korrekten fizetett, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
