sannamia_t (13) 93.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dinnye_dinnye (116) (Eladó)
Pozitív
2010.12.20. 18:04:12
1347260035
Minden a legnagyobb rendben ment. :) Gyors, pontos vevő. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedveske111_t (459) (Eladó)
Pozitív
2010.11.19. 12:51:13
1269643938
Egy végtelenül kedves,szimpatikus,villámgyors,megbízható vevőnek köszönöm meg a vásárlást,akit jó szívvel ajánlok is mindenkinek!!!csakis+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.meszaros_andrea (742) (Eladó)
Pozitív
2010.10.22. 02:29:15
1243960827
Részemről minden rendben ment. Gyors, pontos , kedves Vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors kedves vásárló...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizható partner ajánlom köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kislivus_t (1266) (Eladó)
Pozitív
2010.09.10. 21:48:15
1192697802
minden rendben, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BuciMaci-2009 (330) (Eladó)
Pozitív
2010.09.02. 07:58:39
1192698381
Gyors, megbízható, rugalmas vevő, mindenkinek bátran ajánlom - köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nattis73_t (26) (Eladó)
Pozitív
2010.08.24. 09:20:54
1170313794
Köszönöm a vásárlást, indítom a motyót! Megbízható partner-bizalommal ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon rendes, pontos és korrekt vásárló. Másoknak is szívesen ajánlom. Köszönöm. Sok ++++++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon rendes, pontos és korrekt vásárló. Másoknak is szívesen ajánlom. Köszönöm. Sok ++++++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13010813.ricska21 (111) (Eladó)
Pozitív
2010.04.09. 11:43:49
952894584
Minden rendben volt,csak ajánlani tudom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,megbízható,pontos partner!!!Jó szívvel ajánlom másoknak is!Köszönöm a vásárlást!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12569294.tuncsuli (58) (Eladó)
Pozitív
2009.03.02. 17:14:08
556967947
Minden rendben volt! Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.