hodika (19) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(19 Felhasználó adta)
Lakhely: Szolnok
Regisztráció dátuma: 2008.03.04.
Utolsó belépés: 2020.05.25. 08:10
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Fa bútornak hirdette, e helyett ragasztott bútorlap volt. Jó állapot helyett egy ütött-kopott szrt. kaptam. Csakis idős Szüleire való tekintettel hoztam el!!! A kandallóban végezte a "jó állapotú" szekrény. Persze egy ajtót és egy alsó részt eltettem,hogy emlékeztessen soha többé ne kössek Vele Üzletet. Óvva intek Mindenkit a Vele történő üzleteléstől!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
