100692.httomi_v (-3) 38.46% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kovaryvivien (553) (Eladó)
Semleges
2010.03.09. 14:00:44
158359524
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
" "
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jarlaxe_a (2193) (Eladó)
Semleges
2009.12.15. 15:46:06
158359304
A jó szándék nem mindig elég, az üzletben meg pláne :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajna ezt nevezik ígyjárásnak :)Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő más típusra gondolt!De Korrekt volt!Köszi
Másik fél: Csak ajánlani tudom!korrekt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pucccandur (494) (Eladó)
Semleges
2009.12.06. 10:36:15
157665549
Nem szeretek negatívat adni, csak ezért semleges. Sokáig gondolkoztam, hogy mit is adjak valójában. Az email amit írt, több olyan dolgot tartalmaz, ami nem felel meg az igazságnak szerintem. Többek között azt, hogy a poz értékelésre azért van szüksége, hogy komolyan vegyék, mint eladót... Én is nullával kezdtem és komolyan vettek...
A másik pedig, hogy vásárlói regisztrációval nem lehet eladni... Mivel nincs bevételem ebből az adásvételből, jutalékot nem vagyok hajlandó fizetni érte.
Másik fél: Köszi!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pucccandur (494) (Eladó)
Semleges
2009.12.06. 10:35:44
157565268
Nem szeretek negatívat adni, csak ezért semleges. Sokáig gondolkoztam, hogy mit is adjak valójában. Az email amit írt, több olyan dolgot tartalmaz, ami nem felel meg az igazságnak szerintem. Többek között azt, hogy a poz értékelésre azért van szüksége, hogy komolyan vegyék, mint eladót... Én is nullával kezdtem és komolyan vettek...
A másik pedig, hogy vásárlói regisztrációval nem lehet eladni... Mivel nincs bevételem ebből az adásvételből, jutalékot nem vagyok hajlandó fizetni érte.
Másik fél: Köszi!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kameleon72_a (73) (Eladó)
Semleges
2009.12.05. 18:13:03
158359301
Senkinek nem ajánlom.A termékemet csak azért ütötte le,hogy pozitív értékelést kapjon,de nincs szüksége rá.Csak azért nem értékelem negatívval mert ezt közölte velem,legalább értékelem az őszinteséget.
Másik fél:
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
