Vibeki (1853) 99.68%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 2 | 9 | 1859 | 4100 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 34 | 35 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 2 | 9 | 1899 | 4142 adásvétel |
| Az eladóként kapott 3064 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A tárgy elbújt, még nem került elő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy váratlan hiba miatt történt licitálás, amit az eladónak azonnal jeleztem is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírás szerint a rádió "elektromosan" jó. Sajnos ez nem fedte a valóságot, életjeleket adott, de nem szólt. Vélhetően a panelen törés vagy szakadás van. A panel nyomására a készülék erősítője életjelet ad.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Betekség miat nemjölétre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre a tranzakció,mivel elnéztem a címet ,és betegségem okán nem tudok Komáromba leutazni. A posta költség meg a terjedelem miatt nagyon magas, mint kisnyugdíjas ezt nem tudom vállalni. Sajnálattal : Kegye 12
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bowmano19 (295) (Vevő)
Semleges
2023.09.29. 14:54:00
3313300334
A tranzakció létrejött, sikeresen és gyorsan lezárult. Eladótól már többször vásároltam, kiváló partner. A tőle érkezett termék mindig kifogástalan. Jelen ügylet során is jó tapasztalatokat szereztem. Kiemelem eladó gyorsaságát és gondos csomagolását. Ez lényeges, mert a termék törékeny volt. Nagyon szívesen ajánlom mindenkinek. Abszolút pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Amegvásárolt réz váza illetve bonboriner nem réz
hanem alu és rézzel bevont ha megnézte volna látja aréz alatt az alu öntvényt!
Másik fél: Tisztelt Vásárló!
A váza súlyos réz darab a cukortartó szintén,amit fillérekért kapott meg. Ezt már Ön is tudja,de egyszerűbb gyűlölködni.Ahogy elnézem az értékeléseit ezt szorgosan meg is teszi.Miért nem írta meg ,hogy csalódott,és küldte vissza mindkét terméket.Mint tudja teljes ár visszatérítést kapott volna.Ön nagyon nem korrekt !!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leirásban Nem volt feltüntetvve hogy a saktábla t enyvezni kell mert szétvan esve!
Másik fél: A sakk készlet teljesen, új soha nem használt bolti darab volt,amit fillérekért kapott meg. Ezt már Ön is tudja,de egyszerűbb gyűlölködni.Ahogy elnézem az értékeléseit ezt szorgosan meg is teszi.Miért nem írta meg ,hogy csalódott,és küldte vissza terméket.Mint tudja teljes ár visszatérítést kapott volna.Ön nagyon nem korrekt !!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hamis réz termék. Hitvány a ragasztása az üvegnek és a talpnak. Ferdén áll a lábán a tárgy.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
képek szerinti termék, a leírásban réz vasaló szerepel, de a termék csak réz színű és vasból van. Ha ez előbb tudom nem adok érte ennyit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Vevő)
Semleges
2021.12.06. 23:22:15
3105915293
Hát, nem egészen így történt, de a lényeg, hogy valóban nem kívántam átvenni. Az eladó korrekt, már sokszor vásároltam tőle, most nem jött össze.:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció egy sajnálatos tévedés miatt nem jött létre, de az eladó korrekt módon járt el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bookdepo (274) (Eladó)
Semleges
2021.04.05. 09:07:52
3023949425
A termék elfogyott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék elfogyottAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem egészen pontosan olajfestmény és a keret is összevissza volt pasztázva a festékkel.Ez így olyan nem korrekt vétel volt messziről nézve nem szembetűnő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varganya69_v (140) (Vevő)
Semleges
2020.11.23. 17:40:33
2971584503
Problémás volt az árucikk,igy meg hiúsult a vásárlás,az eladóval közösen vissza léptünk.korrek eladó,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönet a lebonyolításért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bernababa927 (1008) (Vevő)
Semleges
2020.01.04. 13:42:57
2815929983
Sajnos a futárszolgálat nem találta a csomagot/nem is tudták megmondani előkerül e és mikor/ ezért az eladó felajánlotta hogy visszautalja a termék árát valamint a szállítási költséget amit elfogadtam Ilyen korrekt eladóval még nem találkozzam ha lehetséges lett volna CSAK POZITÍVER adtam voln
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel megtörtént!
Másik fél: Tisztel Vásárló !!
Mikor jelezte a problémát ,rögtön felajánlottam a visszavásárlást!! Nem élt a lehetőséggel!!Akkor mégsem lehetett akkora a gond ,vagy csak az volt a cél ,hogy valamilyen módon pénzt kapjon ,és az óra is megmaradjon ?Nem korrekt !!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
14423096.TamasLaszlo11 (90) (Vevő)
Semleges
2019.07.04. 07:51:49
2775968225
A hirdetett bronz ötvözet helyett műanyagból van a termék. Szerintem nem szándékos megtévesztésről,hanem csak tévedésről, hozzá nem értésről van szón ezért nem adtam negatív értékelést. A műanyag a bronz ötvözethez képest igen csekély értékű.Viszonylag olcsón vettem, nem éri meg a vísszaküldéssel fáradozni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval semmi gondom, rendes korrekt, viszont a termék darabokban érkezett, és ez nem neki róható fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt. ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó kedves és udvarias volt, az áru is megérkezett elfogadható időben. Sajnos a kapott áru nem felelt meg a leírásnak, melyet valószínűleg az eladó sem tudott, mivel nem figyelte meg alaposan a terméket. A nevével ellentétben a termék nem barométer, csupán egy elektromos műanyag óra és egy műanyag hőmérő. A barométer része csak egy dekoráció, ahogy a páratartalom mérője is. A képekből és a leírásból ez nem derült ki számomra. Ha tudom, akkor valószínűleg nem licitálok rá...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
slider78_a (191) (Vevő)
Semleges
2018.01.05. 08:44:12
2555957447
A termékleírásból kimaradt és fotó sem készült róla, hogy a babaház tetőzetén a tapéta jelentősen sérült volt!Bár az eladó küldött öntapadós fóliát, de ez az eredeti állapot jelentős változtatása miatt sokat rontott a termék végső értékén is!! Ezt jelezni kellett volna a termék leírásában, vagy fotót igényelt volna!! Másrészt alapvető igény szerintem, hogy egérürüléket ne küldjünk el a vevőnek a termékben.. igaz, eleve alapos tisztítást terveztem, de ez annyira igénytelen az eladó részéről!
Másik fél: Minden antik ,régi terméket alaposan kiporszívózok, kitakarítok és lefertőtlenítek. A kis ház esetében is ez tettem. Hiszen a tetején a tapéta is azért sérült meg. Emiatt is 5000Ft engedtem az árból. Kételkedve olvastam a másik említett problémát, és kinagyítva átnéztem az összes fotómat kb.40 db-ot, de semmi oda nem illőt nem láttam rajtuk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó korrekt módón járt el, de az áru a szállítás során komolyan megsérült.
Másik fél: A telefonos megbeszéléskor ,kértem ,könyörögtem,hogy személyesen jöjjenek el ezért a nagy ,nehéz bútordarabért.Hiába is igyekeztem ,megmozdítani sem nagyon tudtam egyedül.Nagyon sajnálom !!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikációval és a szállítással nem volt gond, de a termék úgy volt bemutatva, hogy "újszerű állapotban", amiből arra következtettem, hogy a használatból kifolyólag lehetnek kisebb esztétikai hibái, viszont hibátlanul működik. Ehhez képest azt tapasztaltam, hogy a kisautó kanyarodás közben zavaró kattogó hangot ad ki, illetve az irányító kapcsolójának érintkezése sem tökéletes, emiatt úgy éreztem, hogy az "újszerű" állapot megnevezés túlzottan jóindulatú, emiatt csalódás maradt bennem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a tárgy az eladónál elveszett. A pénzt visszautalta. Nem probléma, mert nem volt létszükséglet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékleírás hiányossága miatt a tranzakció nem jött létre, viszont az eladó nagyon készséges volt a probléma orvosolásában.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a vásárlás miattam félre olvasá miatt az eladó kedves megbizható mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zsuzsa19861 (32) (Vevő)
Semleges
2016.01.27. 20:35:00
2170953821
Sajnos nem jött létre az üzlet, mert a gépem elromlott és az összeget nem tudtam átutalni. Sajnálom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a kapcsolatfelvétel időhiány miatt nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
CactusBonus83 (196) (Vevő)
Semleges
2015.09.02. 20:29:19
2107293590
Kedves, de sajnos a kapott termék nem működött, holott a leírásban az állt, hogy minden működik rajta. Mível bizonyítani nem tudom, hogy nála se működött már és alaptalanul nem vádolok senkit, ezért így feltételesen ajánlom csak az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RedAngel30 (41) (Vevő)
Semleges
2015.08.21. 10:44:58
2105114891
Igen igaza van, figyelmetlen voltam, sajnos és véletlenül licitáltam, ebből tanultam és figyelmesebb leszek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a bogrács, vagy üst lukas, Szerintem ezt közölni kellett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szeghoanita (9) (Vevő)
Semleges
2015.07.14. 21:37:00
2086315292
A képen szebb volt az áru mint valójában volt.
Másik fél: Nagyon szívesen visszavásároltam volna ha, nem az értékelésre tartogatja a véleményét!Nem korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
