1017021.erikangyal (450) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 450 | 554 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 459 | 563 adásvétel |
| Az eladóként kapott 318 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
petrohay1 (388) (Vevő)
Semleges
2012.09.09. 13:48:20
1616175104
Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korpasgergo (35) (Vevő)
Semleges
2012.04.19. 15:16:54
1568384438
Nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Teljes mértékben elégedett voltam az eladóval
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
youngflaym007 (21) (Vevő)
Semleges
2011.11.19. 02:22:14
1498313282
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
--------------------
Másik fél: Nem igazán értem ezt a semleges értékelést,mivel az adás-vétel létre sem jött.Ráadásul nem az én hibámból!Leütötte a terméket,majd a leveleimre nem reagált,a telefonja pedig folyamatosan ki volt kapcsolva.no comment
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors volt, bár pontosnak nem nevezném, nem a vásárláskor megadott címre küldte a csomagot!
Másik fél: Ez aztán a korrekt hozzáállást,semlegest adsz az első vásárlásod alkalmával!?Ráadásul felháborító,hogy úgy állítod be,mintha megbízhatatlan lennék!Te adtál meg másik címet a befizetéskor!!!Ilyenkor bánom,hogy már a fizetés után értékelek,mert ezek után nem valós amit írtam rólad!A továbbiakban figyelmesebb üzletkötést kívánok neked!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
JozipovicsT (21) (Vevő)
Semleges
2011.03.02. 09:50:07
1436605851
Az árut gyorsan megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos méretbeli probléma adódott. Nagyon segítőkész, barátságos eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szatmarimo (19) (Eladó)
Semleges
2009.06.19. 10:17:31
147261753
megbízható, gyors partner, mindenkinek ajánlom. kezdő vaterás lévén nem tüntettem fel véletlenül a szövegben, hogy a termék nem azonnal elhozható, neki pedig sürgős lett volna, így az adás-vétel inkább az én figyelmetlenségem miatt nem jöhetett létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem lett feltüntetve, hogy a kanapé nem azonnal elhozhatóAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
