Bluesky79 (247) 99.6% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 243 | 286 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 251 | 295 adásvétel |
| Az eladóként kapott 151 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálatos módon az eladó a hirdetett árut az aukció lejárta előtt 11 hónappal elajándékozta, amiről megfeledkezett az idő múlásával. Az áru ajándék lett volna, helyette másik lett vásárolva a későbbiekben. Sajnálatos módon igen kellemetlen helyzet alakult ki, amit az eladóval sikerült tisztázni, de az adás-vétel áru hiányában sikertelen lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt volt, a kiszállítás minősíthetetlen. (Foxpost) az x helyét egy s-re cserélném.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő maximálisan pozitív,nagyon kedves,megértő,szimpatikus.Nem tudok pozitívat adni,mert a rendszer nem engedi,DE MAXIMÁLISAN POZITÍV!!! Mindenkinek teljes szívvel ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem érkezett meg a mai napig a termék,ami ugyan nem az én hibám,de az én részemről hiúsult meg az adás-vétel. :(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sovi_2010 (971) (Eladó)
Semleges
2013.10.06. 12:16:33
1797044048
Személyesen vette át a nagymama az árút, de csak othon derült ki hogy nem felel meg, az árut vissza kaptam ,( postaládába), szeretném a vételárat én is vissza juttatni, próbálom elérni, de nem sikerül, reménykedem hogy csak össze jön.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
scarlettohara22 (341) (Eladó)
Semleges
2013.09.02. 04:29:02
1780809485
Sajnos termékhiba miatt nem jött létre az adásvétel, de a partner nagyon kedves, korrekt, kommunikatív és megértő volt, szívből ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
scarlettohara22 (341) (Eladó)
Semleges
2013.09.02. 04:28:38
1780683800
Sajnos termékhiba miatt nem jött létre az adásvétel, de a partner nagyon kedves, korrekt, kommunikatív és megértő volt, szívből ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kincsessziget888 (3271) (Eladó)
Semleges
2013.06.11. 12:04:46
1739605718
Az én hibámból nem jött össze az adás vétel.A vevő korrekt és megértő volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elkelt közbenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
..............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
