utipeti (172) 98.31% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 175 | 225 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 186 | 236 adásvétel |
| Az eladóként kapott 81 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
paulpoppy28 (490) (Vevő)
Semleges
2012.07.17. 02:40:07
1600171763
A trancakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiborhuszar (141) (Vevő)
Semleges
2012.01.14. 00:05:25
1522076117
Sajnálatos félreértés miatt nem jött létre a tranzakció, de nagyon korrekt eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sokat kellett várni az eladó válaszaira, az etetőszék huzata az eladó állításával ellentétben egyáltalán nem volt tökéletes állapotú, több kisebb repedés mellett, egy 7-8 centis szakadás is volt rajta, amit neki is látnia kellett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
727612.jozsef00 (90) (Vevő)
Semleges
2011.05.03. 17:36:54
1449388445
NEMKAPTAM MEG A TERMÉKET MERT MÁSHOL MÁR ELADTA
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elektrowebshop (68) (Eladó)
Semleges
2009.09.29. 08:21:17
153642252
Állítólag a laptop szállítás közben megsérült. Érdekes, hogy hozzá sorban sérülten érkeznek a laptopok... Tőlünk hibátlanul ment el, ez a következő képen is egyértelműen látszik: http://www.kellneked.hu/utipeti/IMG0021A.jpg
Másik fél: Én is lefényképeztem a notebookot, amit tőlük vásároltam. Ajánlom mindenki figyelmébe:
http://picasaweb.google.com/xtas77/IBM#
Ha van olyan aki szerint a két notebook ugyanaz, akkor elnézést kérek én vagyok a sügér.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a noti szállítás közben megsérült, meghibásodott.
Másik fél: Semlegest akartam nyomni, nem valószínű, hogy az eladó hibája!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eleltrocenter (281) (Eladó)
Semleges
2009.09.08. 08:58:58
151781311
korrekt partner,sajnos a készülék proba altt meghibásodott.++++++++++++++++++pozitiv
Másik fél: Az értékelés nem erre a termékre és nem nekem szól!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
