twirling1 (417) 99.76% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 418 | 574 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 425 | 581 adásvétel |
| Az eladóként kapott 175 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
markok121 (38) (Eladó)
Semleges
2012.12.09. 11:15:31
1676630006
a vevő figyelmetlen volt... :S
Másik fél: Igen igen, mert emberek vagyunk és óvatosak :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ranklierzsi (56) (Vevő)
Semleges
2012.10.16. 11:08:42
1641437063
Nemm jött létre a figyelmetlenségem miatt
Másik fél: Szia !
Ha a Te figyelmetlenséged miatt nem jött létre az adásvétel, akkor miért adsz nekem semleges értékelést !
Szeretném ha ezt módosíttatnád a tesz ügyfélszolgálatán !
Köszönöm !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2029073.Caleen6 (1151) (Eladó)
Semleges
2012.08.27. 13:40:07
1631881076
Téves licit.
Másik fél: Úgy gondolom nagyon nem fer a semleges értékelés, hiszen , Te mondtad üssem le és a továbbiakat megbeszéljük, az hogy nem jött létre az rajtad is állt.Én egy terméket ütöttem le nem 40 db-ot, azt hiszem itt is korrekt voltam !!!!!
Én neked attól függetlenül pozitívot adtam, elvártam volna részedről is a korrektséget !!!!!Üdv !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hoodiap57 (212) (Eladó)
Semleges
2012.07.27. 22:26:51
1610776511
Korrekt vaterás,de nem jött össze.
Másik fél: Sajnos nem értelek, hiszen nem tudtad nekem küldeni a terméket és azt mondtad, hogy vegyek mástól :(((( Nem értelek !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Boti976_t (1349) (Vevő)
Semleges
2011.06.05. 16:10:13
1459133402
Az L/XL-nek meghirdetett termék S/M méretű... Elajándékoztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudok pozítívat adni, mert a szállítási csomagolás, miatt a fülbevaló nagyon megnyomorodott, és letört a bedugója. Erre legközelebb figyelj!
Másik fél: Ez nem korrekt !!!Felhívtam a figyelmedet, hogy csak az ajánlott küldeményre vállalok felelősséget,tehát miután a postára kerül az már nem az én saram.Kértem ezért az értékelés visszavonását, még mindíg várom.... !!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
