remenylanya (442) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 442 | 685 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 448 | 691 adásvétel |
| Az eladóként kapott 65 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
hangszerbirodalom (3195) (Eladó)
Semleges
2012.09.10. 09:22:29
1637180237
Maximálisan kedves, korrekt Partner, sajnálom hogy ha nem jött létre az adásvétel, nem lehet pozitív értékelést adni a vatera szabályai szerint. A gitártokot egy ismerős számára vette volna, de a gitár nem szabvány méretű ezért nem tudtam adni hozzáillő tokot. A Vele való üzletkötést bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem tudtam adni megfelelő méretű tokotAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1684849.schleglcsilla (7) (Vevő)
Semleges
2012.02.24. 23:00:55
1463964279
Korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mindenkinek ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket nem találtam megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Brigibabatunde (337) (Vevő)
Semleges
2011.02.24. 21:23:01
1441831511
Nagyon kedves partner. Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom. ++++
Másik fél: Nálam is minden renben zajlott.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyorfiszilvia (90) (Eladó)
Semleges
2010.10.30. 12:56:11
183514390
Az áru(darab) árát félreérthetően ,alacsonyan adtam meg,és csak kartonnal lehetett volna megvásárolni!Ebből keletkezett a félreértés,de a vevő nem kérdezett,csak leütötte,és így nem tudtuk megbeszélni a vásárlás előtt!Ezért ő is hibázott! Később kijavítottam a értelmezési hibát! Ezért az értékelés semleges.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az áru mennyiségét illetően,félreértés történtAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BabaklubZsofi (129) (Eladó)
Semleges
2010.10.21. 06:48:19
183619942
A termék átvétele nem történt meg.
Másik fél: Sajnos a postaköltségben nem tudtunk megegyezni, de én voltam a figyelmetlen, mert a terméket eleve személyes átvételre hirdette, én meg nem kérdeztem. De végig nagyon pozitív, segítőkész hozáállást tanúsított az eladó, szóval köszönöm szépen. Mintaszerűen viselkedett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
