Szigetiandi_a (297) 98.69% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 301 | 429 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 315 | 445 adásvétel |
| Az eladóként kapott 184 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
timnyemnyam (21) (Vevő)
Semleges
2012.04.08. 19:37:47
1562674037
Az eladónak egy kicsi fejlődni valója még van. Mielőtt az árut elküldi egy kis takarítás nem ártana.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A ruha nem új,foltos(le van öntve vmivel.)de ez önmagába nem probléma nekem.A probléma az volt,hogy ajánlottan kértem,úgy is fizettem a postaköltséget,de ennek ellenére sima levélként érkezett ami 430.-forint különbséget jelent!Felvettem a kapcsolatot az eladóval,de Ő megbánás nélkül közölte velem,hogy nem tud mit csinálni,"Ő fizetett egy ajánlott csomagért de lehet nem az enyém volt". Sajnálom,hogy így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szállításkor :megjegyezte ,ne tünjek el,bizonyára már volt ilyen vásárlója ,a ruha tisztítatva volt,de már régebb,de cigi szagú nem volt!!!megjegyezte,hogy sima csomagban nem jöhet el ezért 2000 ft-ot előre küldtem ,mégis ma jött rendes csomagban,nem ajánlva,és telefonon megígérte,ma hogy a pénz is megérkezik a válasz borítékomban ,amit felbélyegezve küldtem neki...talán ő fog eltünni????remélem a rossz tulajdonságait levetközödve folytatja tovább a Veterázást,tőbb bizalmat kér a vásárló :én
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
molly50_v (480) (Vevő)
Semleges
2012.03.09. 22:35:32
1550213999
Korrekt, jó kapcsolattartó, megbízható eladó, sajnálom, hogy a méret miatt nem jött össze az üzlet. Maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt volt, az aukció lejárta előtt jelezte, hogy véletlenül licitált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andianyu85 (104) (Vevő)
Semleges
2011.12.08. 09:42:47
1511479460
bocsánat, az én hibámból nem jött létre a tranzakció!legközelebb jobban figyelek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vitanyikati (30) (Vevő)
Semleges
2011.11.29. 20:38:26
1511474321
Sajnos kicsi lett a kabát, amúgy minden OK
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsaszilvi (194) (Vevő)
Semleges
2011.11.24. 13:54:50
1502285840
A partner nagyon kedves és megértő, az adásvétel nem jött létre, mert volt egy-két minimális hiba a termékben. De mindettől függetlenül kiváló partner, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többször e-mailt váltottunk, hogy személyesen mikor veszi át, de konkrétum sose született. Végül pozitív értékelést kaptam, mintha át is vette volna, és minden rendben lett volna... A katalógus még mindig nálam van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment.
Másik fél: "Köszönöm megkaptam. Nagyon tetszik a cipő!"
Ezt a válasz emailt kaptam, mikor a vevő megkapta a kiscipőt!!! Szerintem minden rendben ment, nem értem a semleges értékelését!!!???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vitanyikati (30) (Vevő)
Semleges
2011.02.15. 20:04:52
1438850093
Sajnos tévesen licitáltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
