Szigetiandi_a (297) 98.69% felhasználó összefoglaló oldala

98.69% pozitív visszajelzés
(301 Felhasználó adta)
98.69% pozitív visszajelzés
(301 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 301 429 adásvétel
Semleges: 11 adásvétel
Negatív: 0 0 4 5 adásvétel
0 0 315 445 adásvétel
Az eladóként kapott 184 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.05.22.
Utolsó belépés: 2012.03.22. 13:35
Inaktív!
8 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

timnyemnyam (21) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.08. 19:37:47

Termékkód

1562674037

Az eladónak egy kicsi fejlődni valója még van. Mielőtt az árut elküldi egy kis takarítás nem ártana.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ficsor77 (92) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.27. 15:00:36

Termékkód

1562691047

A ruha nem új,foltos(le van öntve vmivel.)de ez önmagába nem probléma nekem.A probléma az volt,hogy ajánlottan kértem,úgy is fizettem a postaköltséget,de ennek ellenére sima levélként érkezett ami 430.-forint különbséget jelent!Felvettem a kapcsolatot az eladóval,de Ő megbánás nélkül közölte velem,hogy nem tud mit csinálni,"Ő fizetett egy ajánlott csomagért de lehet nem az enyém volt". Sajnálom,hogy így alakult.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

coelcho (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.26. 17:38:49

Termékkód

1551834230

szállításkor :megjegyezte ,ne tünjek el,bizonyára már volt ilyen vásárlója ,a ruha tisztítatva volt,de már régebb,de cigi szagú nem volt!!!megjegyezte,hogy sima csomagban nem jöhet el ezért 2000 ft-ot előre küldtem ,mégis ma jött rendes csomagban,nem ajánlva,és telefonon megígérte,ma hogy a pénz is megérkezik a válasz borítékomban ,amit felbélyegezve küldtem neki...talán ő fog eltünni????remélem a rossz tulajdonságait levetközödve folytatja tovább a Veterázást,tőbb bizalmat kér a vásárló :én

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

molly50_v (480) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.09. 22:35:32

Termékkód

1550213999

Korrekt, jó kapcsolattartó, megbízható eladó, sajnálom, hogy a méret miatt nem jött össze az üzlet. Maximálisan ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

hhgeorge (13) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.01.26. 21:39:33

Termékkód

1531410914

Korrekt volt, az aukció lejárta előtt jelezte, hogy véletlenül licitált.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

andianyu85 (104) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.08. 09:42:47

Termékkód

1511479460

bocsánat, az én hibámból nem jött létre a tranzakció!legközelebb jobban figyelek

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vitanyikati (30) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.29. 20:38:26

Termékkód

1511474321

Sajnos kicsi lett a kabát, amúgy minden OK

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsaszilvi (194) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.24. 13:54:50

Termékkód

1502285840

A partner nagyon kedves és megértő, az adásvétel nem jött létre, mert volt egy-két minimális hiba a termékben. De mindettől függetlenül kiváló partner, szívből ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

wezit0 (748) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.11.09. 15:57:15

Termékkód

188008641

Többször e-mailt váltottunk, hogy személyesen mikor veszi át, de konkrétum sose született. Végül pozitív értékelést kaptam, mintha át is vette volna, és minden rendben lett volna... A katalógus még mindig nálam van.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

annamy_a (44) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.28. 14:14:49

Termékkód

1485134564

Rendben ment.
Másik fél: "Köszönöm megkaptam. Nagyon tetszik a cipő!" Ezt a válasz emailt kaptam, mikor a vevő megkapta a kiscipőt!!! Szerintem minden rendben ment, nem értem a semleges értékelését!!!???

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vitanyikati (30) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.15. 20:04:52

Termékkód

1438850093

Sajnos tévesen licitáltam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.