zoltanknight (11) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
rendes vevő de sajna nem felelt meg... ha lehetne ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajna nem felelt meg...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az elado nagyon korektt sajnálom hogy nem vettem át de sajnos nem ugy alakult sajna ez a telo nem nekem kellet mégegyszer sajnálom hogy nem vettem át
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
totojoto (377) (Eladó)
Semleges
2011.02.17. 20:05:12
1436013930
csak ígérget,,majd,majd...nem bírok tovább várni..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
commotio1 (444) (Eladó)
Semleges
2009.10.04. 17:02:12
153079207
Sajnos nem sikerült átutalnia, ill. személyesen kiegyenlítenie a leütött termék ellenértékét. Azért nem negatív, mert az így megmaradt készülék, később remek cserealapnak bizonyult!!! :)
Másik fél: Nem volt jó az internetem és nemtudtam megnézni a bankszámlaszámot ahova utalnom kellet volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
