nyunyibogyo (491) 99% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 496 | 617 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 507 | 628 adásvétel |
| Az eladóként kapott 142 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves vevőről van szó.Elküldtem neki a kabátot,de sajnos nagynak bizonyult.Azért köszönöm!
Másik fél: Köszönöm a kedvességét, rendkívül rugalmas és szimpatikus partnert ismerhettem meg. Sajnos a kabát nagy lett, de gyönyörű, bátran ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elkerülte a figyelmemet a leírás! A vételárat átutaltam a leütést követően,amit vissza is kaptam! A leminősítés rosszul esett,de azóta magyarázatot kaptam e-mailban!További minden jót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
morfoziss (29) (Eladó)
Semleges
2012.04.16. 16:06:53
1572467075
Az Adás-Vétel létre jött.....!!!
Másik fél: Március 31-én, szombaton 23.00 órakor leütöttem, hétfőn, április 2-án 16.00 órakor kifizettük és elhoztuk úgy, hogy a kapcsolatot mi vettük fel az eladóval. Hogy miért kaptam mégis semleges értékelést, ugyanúgy, mint az eddigi vásárlói, arra az eladót előttem értékelő "nala79" nevű felhasználó már megadta a választ.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ipsitsaniko (145) (Vevő)
Semleges
2011.05.03. 19:27:53
1451394664
Az árúval és minőségével elégedett vagyok,de soká érkezett meg:)
Másik fél: Április 21-én érkezett meg az utalás, ami csütörtöki napra esett. Gondoltam, nem adom fel pénteken, hogy a húsvéti ünnepek alatt ne keveregjen az egyébként is zárva lévő postán, ünnepek és hétvége előtt ezt mindig így szoktam. Ha ezt Ön rossz néven vette, sajnálom. Örülök viszont, hogy az áruval elégedett.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri e-mail megkeresésre sem kaptam számlaszámot és elérhetőséget. Sajnálom mert szép termékről volt szó.....
Másik fél: Ez már csak azért is érdekes, mert a Vatera Ügyfélszolgálata a vásárlást követően e-mailben minden fizetéssel kapcsolatos információt (számlaszámom, telefonszámom, e-mail címem) elküld a vásárlónak. Egyetlen e-mailt sem kaptam a vevőtől, de telefonhívást sem. Türelmesen vártam, hogy megérkezzen az utalása. Ha meggondolta magát, nem így kellett volna lerendezni. A termék egyébként tényleg szép, sajnálhatja...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt vevő!!! Jó vaterás ajánlom +++++++!!!!
Másik fél: Nagyon sajnálom, hogy nagy lett a bunda, valóban gyönyörű, valaki nagyon jól fog járni vele :((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
