izabella08 (12) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(12 Felhasználó adta)
Lakhely: Sárvár
Regisztráció dátuma: 2009.05.25.
Utolsó belépés: 2012.08.13. 14:21
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
A vevő megtekintette a terméket és megállapította,hogy ő nemtudja használni az elektromos áram ellátása miatt.A hírdetésben nem tüntettem föl és nem is tárgyaltuk meg előzetesen,hogy a fűrészgép 380v-al működik.A vásárló 220v-al való használatra számított!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
