baumann-a (1359) 99.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1361 | 2047 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1367 | 2053 adásvétel |
| Az eladóként kapott 805 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az aukció nem jött létre, de nem az eladó hibájából, ő csak segített volna eladni más termékét. Az eladó egyébként nagyon kedves, korrekt, szimpatikus, ajánlom másnak is, csupa ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
476204.Joss01_a (-1) (Vevő)
Semleges
2011.09.07. 18:34:18
1462398520
Korrekt volt velem,annak ellenére,h nem tudtam átvenni az árut..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos sok minden összejött nagyon sajnálom, ez nem az én stílusom.
Másik fél: HOGY LEHETSZ ILYEN BUNKÓ????????????
NEKEM ADSZ SEMLEGEST? AZOK UTÁN HOGY MENNYIT VÁRTAM RÁD??SZÉGYELLD MAGAD!!ÉN POZITÍVAN VÁRTAM TÜRELMESEN TÖK HIÁBA! MÁR ARRA SEM VETTED A FÁRADSÁGOT HOGY VÁLASZOLJ! AKKOR ELGONDOLKODHATNÁL MIELŐTT ÉRTÉKELSZ VALAKIT!
ELEGEM VAN AZ ILYEN TESZVESZESEKBŐL!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kapitany5_t (134) (Vevő)
Semleges
2010.07.15. 16:02:19
1081638455
Megbízható, korrekt vaterás, de az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
