subbasscsabi (196) 98.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 199 | 266 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 219 | 296 adásvétel |
| Az eladóként kapott 65 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
SternerPanni (39) (Eladó)
Semleges
2015.10.14. 14:48:23
2060742203
Vevő egyszer próbált elérni, akkor nem volt jó nekem az időpont, utána pedig már nem válaszolt a megkeresésemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő egyszer próbált elérni, akkor nem értem rá, utána pedig már nem válaszolt.smonella (236) (Eladó)
Semleges
2015.09.17. 21:13:57
2114266586
Ne haragudj, de nem szeretnék olyan termék után jutalékot fizetni, amiért nem jelentkeztek. A leírásban egyértelműen szerepel, hogy egy héten belül rendezzük...két hét telt el...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett az termékért.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mindenkiaruhaza (5160) (Eladó)
Semleges
2015.05.21. 11:22:54
2078622461
Nem volt aktuális, mégse.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem sikerült átvenni a terméket.Talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.netszerszam (3105) (Eladó)
Semleges
2014.07.28. 20:08:33
1937139797
Sajnálom de nem fizetem a jutalékot az el nem adott termék után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:36:39
1782634358
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:36:14
1782634355
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:35:56
1782634349
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:35:35
1782634343
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:35:17
1782634337
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:34:57
1782634340
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:34:37
1782634334
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:34:16
1782634331
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:33:49
1782634322
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:33:01
1782634325
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sybilke (1785) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 08:32:11
1782634313
Majdnem 3 hetet vártam, de egyáltalán nem jelentkezett, hiába kapott tőlem automatikus levelet, plusz egyéb e-maileket is. Az ember így fölöslegesen fordít rá újabb és újabb figyelmet. Egy visszamondó emailt azért megköszöntem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mayabee (1445) (Eladó)
Semleges
2013.03.11. 20:49:24
1701351419
Én is sajnálom......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kérte a megnyert terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
EMIKE76 (7726) (Eladó)
Semleges
2012.12.22. 23:48:53
1684261544
Sajnos, bárhogy igyekeztem, nem kaptam választ időpont egyeztetésre.
Másik fél: Sajnos nem tudtunk mindkettőnknek megfelelő időpontot találni:(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
treznik_a (3269) (Eladó)
Semleges
2012.09.21. 09:13:21
1647482795
A vevő véletlenül kétszer ütötte le! Sajnos ha nem jön létre tranzakció a vatera nem engedi,hogy pozitívra értékeljem! Korrektül jelezte a dolgot! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő véletlenül kétszer ütötte le.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1965813.ajandekkirakat (3145) (Eladó)
Semleges
2012.07.15. 10:16:40
1608630458
mégsem kérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: mégsem kérte.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem küldte el postán a csomagot, így elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dorcsiborcsi (101) (Vevő)
Semleges
2011.11.23. 08:03:06
1492820957
Sajnos a termékleírásból kimaradt, hogy a kabát koszos és foltos. Többszöri áztatás és dörzsölés után sem sikerült eltüntetnem a két ujján lévő nagy barna foltokat. Ha ezt az eladó beleírta volna a termékleírásba, nem vettem volna meg a kabátot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vizeskapitany (69) (Vevő)
Semleges
2011.04.07. 11:55:13
1439580273
megtett mindent a tranzakcióért,általam létrejött előre nem látható hibából a tranzakció meg hiusult. Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
doboshonda (218) (Vevő)
Semleges
2011.02.07. 15:24:43
1437806295
Sajnos nem jött létre az adás -vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlenül hibás terméket adtam el vevőnek, az árát pedig visszautaltam.A vevő modora viszont számomra nem pozítiv.Mivel nem azonnal utaltam ezért vádaskodni kezdett, pedig neki állítólag nem a pénz számít.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
