depeche77_a (306) 95.27% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 322 | 363 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 37 | 39 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 375 | 418 adásvétel |
| Az eladóként kapott 13 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kérdeztem a csere lehetőségéről, mert nem lett jó a méret, de nem kaptam választ azóta sem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pocahontas82_a (3) (Vevő)
Semleges
2011.02.13. 05:34:32
169735191
Nem történt meg az adás-vétel sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ghostrider31_a (98) (Vevő)
Semleges
2010.07.11. 17:53:15
170338895
Több mint 1 hónap után kaptam meg fürdőruhát!Az együttmüködés elég dadogós volt ezért adok neki semlegest!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sikeres volt az adäsvetel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.taking16_v (195) (Vevő)
Semleges
2010.06.16. 13:55:18
169076306
Mérethiány miatt nem jött létre az üzlet. Amúgy korrekt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vol a méretemben
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
voltak problémák de az üzlet létrejöt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy kicsit késön érkezet a rendelés és mást is kellet választanom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
attila825_v (275) (Vevő)
Semleges
2010.05.22. 14:57:09
167421835
Az adásvétel nem jött létre
Másik fél: Az adásvétel nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Még nem kaptam meg a terméket, nem értékelhetem!
Másik fél: így van
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
macilaci23 (348) (Vevő)
Semleges
2010.05.18. 08:02:48
167062190
Az áru hibásan érkezett. A pénzem visszakaptam.
Másik fél: a szállítási hibáért elnézést kérek, természetesen a pulcsit el sem küldtem a vevőnek, hanem automatikusan visszautaltam a pénzt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
398758.AlieNeetah (74) (Vevő)
Semleges
2010.05.14. 09:06:26
164844933
A termék az eladó hibáján kívül nem volt kielégítő minőségű (feltűnő festékhiba). Az árut visszaküldtem, az eladó a vételárat visszatérítette.
Másik fél: .....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel még nem kaptam meg, nem értékelhetem...
Másik fél: remélem hamarosan megkapod....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos félreértés történt.
Másik fél: igen.. :-(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
398758.AlieNeetah (74) (Vevő)
Semleges
2010.05.12. 07:17:53
165718941
Az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: így van
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagy nehezen,de végül sikeresen lezárult a vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az üzlet
Másik fél: nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mongoose23_a (4) (Vevő)
Semleges
2010.04.30. 12:46:29
163280507
Bár egy nadrágot megkaptam, de nem azt, amelyet rendeltem. Kértem az eladót, hogy cseréljük ki, vissza küldöm a terméket, várok türelmesen, de azt szeretném kapni, amelyet megrendeltem. Azt a választ kaptam, hogy megkérdezi a szállítóját, van-e éppen abból a termékből, s értesít. Azóta sem tette. Sajnálom, pedig szívesen rendeltem volna még mást is, ha valóban azt kapom, amit kértem, vagy ha legalább válasz érkezik. Mégis csak egy 15ezer forintos melegítőnaciról van szó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..........
Másik fél: ........
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vagyok megelégedve.A képen látható minőséghez képest kaptam egy "kínais" minőséget nem kevés pénzért!Nagyot csalódatam.Ráadásul nem kaptam arról se felvilágosítást,hogy az árura 1 hónapot kell várni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre adásvétel
Másik fél: sajnos. :-(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
950537.ROXTREME_v (2) (Vevő)
Semleges
2010.03.24. 14:19:50
161257976
megérkezett a termék
Másik fél: Örülök neki....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a sapka nagyon jóó
Másik fél: Az igaz, csak nem értem a semleges értékelést
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A póló jó minőségű, de nagyon lassú a szállítás. A nemzetközi postának köszönhetően..
Másik fél: köszi az értékelést, bár ha csak a postával voltál elégedetlen, akkor pozitív is lehetett volna......
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azt kaptam ami szerettem volna,sajnos !A tranzakció nem jött létre!A partner korrekt volt és megértő!
Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: A mai nappal a termék vételára visszafizetésre került, mivel a vevő másik pólót szeretett volna kapni, ám azt nem tudtam teljesíteni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
_________
Másik fél: Ez a vásárló egy olyan gyermek, akinek se pénze se megfelelő gondolkodás nincs. Kérem mindenki kerülje el!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
.....köszi
Másik fél: ...köszi a semlegest. Legközelebb ne a postát minősítsd hanem a terméket. Abszolút nem értelek....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Vevő gyorsan küldte az árut az korrekt volt,de az áru híbás volt,kértem cserélje ki,de utána már nem válaszolt a leveleimre.
Másik fél: A levelekre válaszoltam, az áru nem hibás volt, hanem nem tetszett neked. Nem vagy korrekt, nem ajánlom!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció megtörtént.
Másik fél: no comment
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos Hibás volt a licitem!
A hibás én voltam és nem az eladó!!
Másik fél: semmi gáz, előfordul ilyen
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem arra az állapotra számítottam,ami fogadott.Nem vagyok megelégedve az órával,vannak rajta hibák.
Most várom,hogy visszaküldhessem,és visszakapjam a pénzt,de elötte valakivel az Úrnak beszélnie kell,küldtem képet a hibákról,hogy továbbküldhesse.
Bár nekem csak az Úrral van dolgom,így nem értem a procedúrát,az nem az én dolgom,hogy ő honnan szerezte az órát.
Remélem minnél hamarabb elfelejthetjük a dolgot,mert elég bonyolúltan zajlik és nagyon lassan.
Másik fél: A panaszt, mellyel élt , továbbítottam a szállító felé, úgy gondolom ebben semmi kivetni való nincs, mint mindenben ebben is előfordulhat, hogy gyári hiba lépett fel, ám a gyártó nem én vagyok. Igyekszem a lehető leggyorsabban megoldást találni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
postai hanyagság miatt folyik az eljárás.
Másik fél: A posta elkeverte a csomagot, amit nem is tagadnak. Ha nem kerül elő, kártérítik a vevőt. Igazán sajnálom! Amúgy maximálisan korrekt vevőről van szó!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt volt a vevő. Félreértés miatt az adás-vétel nem jött létre.
Másik fél: Valóban félreértés történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék a posta miatt nem érkezett meg. A mai napig várom vissza a vételárat.Azt igérte küldi......
Másik fél: A pénzt visszafizettem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1047390.pottyka89 (4) (Vevő)
Semleges
2009.09.07. 12:05:24
150066261
sajnálom hogy nem történt meg az adás-vétel figyelmetlen voltam mert szülinapi ajándék lett volna és már másnapra kellett volna csak én pesti ő pedig győri és az üzletet nem lehetett nyélbe ütni sajnálom
Másik fél: no comment....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az Én hibámból nem volt sikeres a vétel egyéb okok miatt!
Másik fél: nem valósult meg az üzlet, a vevő visszalépet, de időben korrekt módon jelezte
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru megérkezett,csak a 7-12 nap helyett, több mint 1 hónap volt a szállítás.
Másik fél: Igazán sajnálom, hogy a posta csúszása miatt semleges értékelést kaptam. :-(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru megérkezett, de nagyon rossz volt a csomagolás. Csak a szerencsén múlt, hogy nem sérült meg ! A termékről hiányos volt az adott információ és igy voltak eltérések.
A pénz megérkeztét sem jelezte, pedig megigérte.
Bocs, de ez igy csak egy semlegesre elég !
Másik fél: Sajnálom, hogy a posta hanyagul bánik a csomagokkal és így a csomagolás megrongálódott. Ha nem jeleztem, hogy a pénz megérkezett, azért elnézésedet kérem, ám talán megbocsátható hiba. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
