genyokapitany (133) 96.5% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 138 | 152 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 153 | 167 adásvétel |
| Az eladóként kapott 24 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Futár miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mediaodi2 (2436) (Eladó)
Semleges
2015.04.05. 18:43:07
2046427685
Nem kell neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mivel semleges értékelést adott , mert nem tudtam szerinte átvenni az árút , ezért én is azt adok , mert több levelet küldtem Neki ezzel kapcsolatban ( a legutolsót tegnap! ) amire nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A készülék meghibásodott,de az eladó mailban értesített ezért nem tartottam igényt rá, korrekt ++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tokmag73 (171) (Eladó)
Semleges
2012.06.26. 20:50:26
1606639880
A képernyőn lévő karc miatt,közös megbeszélés alapján eláltunk az adás-vételtől,ettől eltekintve a másik fél hozzáálását pozitívra értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fetya44 (5838) (Eladó)
Semleges
2011.09.27. 10:25:05
1481115624
Így történt. Egyébként teljesen korrekt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eltörött a telefon....Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gabejudge (424) (Eladó)
Semleges
2011.03.29. 14:56:24
1446400855
A termék nem felelt meg az elvárásoknak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás,sajnos a termék meghibásodott ezért nem tudtam át venni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árum megsérült,nem tudtam átadni az eredeti meghirdetett paraméterekkel.Partnerem ennek ellenére ezt nagyon korrekt módon fogadta.Csak pozitívan tudom őt értékelni. Elnézését kérem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az árum megsérült, ezért nem tudtam átadni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A telefon nem volt független mint ahogy azt ö mondta,a töltök ragasztva voltak.de amúgy minden ok.
Másik fél: Én nem erre a telefonra hanem a másik eladó telefonomra mondtam!!a sharp gx 30 nem is lehet független!az autós töltő volt esztétikai hibás!!!amúgy minden ok :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
