dschingischan (529) 99.44% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 529 | 576 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 551 | 598 adásvétel |
| Az eladóként kapott 186 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A csomag épségben lett feladva. Nem tudom miért nálam reklamál, miért nem a kézbesitőnél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Veddvidd1 (2801) (Eladó)
Semleges
2019.01.19. 16:47:32
2711097800
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Petyina (1519) (Eladó)
Semleges
2018.03.21. 18:25:47
2590217270
Azért a negatív értékelés előtt érdemes lett volna a DPD szolgáltató kivizsgálását megvárni. Mivel választ én csak most kaptam ......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálatos módon az eladó és a vevő önhibáján kívül az adásvétel nem jött létre,előre nem látható szállítási problémák miatt. Egyébként kiváló és nagyon becsületes vatera partner,csak jót tudok róla mondani,bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék sajnos törötten érkezett meg a dpd hibájjábol. Jeleztem az eladó felé a problémát. Szerencsére az eladóval sikerült rendeznem a dolgot.Ő vissza utalta a pénzt,én vissza küldtem a terméket. Az eladó teljesen korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó. Az eladó teszteletlenek hirdette Sajnos időközben kiderült a készülék hibás. Így eláltam a vásárlástól. Az eladó rendes, megértő kedves volt. Megbeszéltük. Részemről csak pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Thomasito88 (87) (Vevő)
Semleges
2015.09.10. 19:52:32
2111817458
A leirasban az szerepelt, hogy a termekhez mukodo halozati adaptert kapok, es mar csak ezert is erdemes megvenni a termeket,("adapter aron") ehhez kepest kaptam egy szetfeszitett, belul kormos(eldurrant) adaptert, igy az allitas hamis, mivel hasznalhatatlan az adapter. Mar elnezest, de ezt meg a hulye is latja. ..vegulis az aru rendben megerkezett, kapcsolattartassal nem volt gond, es a csomagolas is hibatlan. Ezert nem negativ. Ha van mas lehetoseg, nem tole fogok legkozelebb vasarolni. ;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem felelt meg a leírásnak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiscsavo60 (503) (Vevő)
Semleges
2015.03.29. 11:08:38
2051278061
A KÉSZÜLÉK A SZÁLLÍTÁS ELŐTT KI LETT PRÓBÁLVA ÉS AZ ERŐSÍTŐ RÉSZE NEM MŰKÖDÖTT EZÉRT AZ ELADÓ VISSZA LÉPET AZ ELADÁSTÓL ! FEL AJÁNLOTTAM EGY MÁSIK ÁRAT DE ÚGY DÖNTÖTT HOGY NEM ADJA EL A SZÁMOMRA !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szuperbiznisz (4075) (Eladó)
Semleges
2015.02.16. 10:14:23
2030079974
Ajánlom. Köszönöm. pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megtévesztő leírás. Számomra a " A motorja furcsa "hangot" ad,(a szénkefe felől), lehet hogy szénkefe hiba, de lehet komolyabb is!" nem jelenti a lyukas nagynyomású részt (is). Az eladó ajánlata: ha vállalom a 4000 Ft költséget visszutalja a 2500 Ft-ot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontatlan volt a leírás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
technotech (212) (Vevő)
Semleges
2013.08.01. 16:58:23
1773488618
Én kértem, hogy elmehessek a termékért, de ez valamilyen titok miatt meghiúsult! Érthetetlen ez a mai demokráciában!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Voltak komplikációk
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Whitedepo (1533) (Eladó)
Semleges
2012.08.15. 10:07:20
1620007751
Sajnos a termék nem működött....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék nem működött....Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos objektív okok miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitívot kellene adnom, de sajna csak a posta hibájából nem tehetem! A csomagban lévő áru összetört.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
CptnPiszkosFred (7) (Vevő)
Semleges
2011.08.02. 20:43:54
1441899497
A megvásárolt készülék nem működik megfelelően, ezt az eladónak tudnia kellett, de erről nem informált a licit során.
Másik fél: A készülék hibája nem volt eltagadva (a leírásban utalva volt rá),hat hónap kellet hogy az értékelése megérkezzen!?Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mikolazsolt (25) (Vevő)
Semleges
2011.02.27. 07:38:21
1440563621
Az eladó nagyon segítőkész. Az üzlet más okok miatt nem jött létre. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
