StEtienne (140) 99.3% felhasználó összefoglaló oldala

99.3% pozitív visszajelzés
(141 Felhasználó adta)
99.3% pozitív visszajelzés
(141 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 141 222 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 146 227 adásvétel
Az eladóként kapott 57 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Makó
Regisztráció dátuma: 2009.05.30.
Utolsó belépés: 2025.10.11. 13:09
Teljes jogú felhasználó!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

levaiferko (122) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.10.21. 19:57:18

Termékkód

1981784282

Sajnos nem tudtam megvenni a terméket. Le kellett mondanom, mert közbe jött egy váratlan kiadás. A partner pozitívat érdemel.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tmike77 (38) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.08.10. 14:31:19

Termékkód

1940602190

Sajnos a termék nem felelt meg számomra, de az eladó partner roppant készséges és segítőkész volt, ezért mindenkinek ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

novotrade (1110) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.02.12. 21:32:44

Termékkód

1856189012

Elnézést ,ha így volt ,ha szóltál volna visszautaltam volna a 445ft-ot....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elnézést ,ha így volt ,ha szóltál volna visszautaltam volna a 445ft-ot....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

arise35 (238) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.04.06. 21:55:08

Termékkód

1720699220

Hát erre az értékelésre,csak a következőképpen tudok válaszolni:A termék valóban poros volt,viszont az hogy használhatatlan és kukába való,az nem fedi a valóságot.Egyébként 2250-Ft-ért 70 db lemez,maga a vicc..A postával kapcsolatban pedig annyit,hogy időben fel lett adva,de sajna több mint 1 hetet a postán pihent a csomag,ez már nem az első alkalom volt itt Vácon a posta részéről!Hagyjuk is ezt.Problémás vásárló, én sem ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.