StEtienne (140) 99.3% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 141 | 222 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 146 | 227 adásvétel |
| Az eladóként kapott 57 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
levaiferko (122) (Vevő)
Semleges
2014.10.21. 19:57:18
1981784282
Sajnos nem tudtam megvenni a terméket. Le kellett mondanom, mert közbe jött egy váratlan kiadás. A partner pozitívat érdemel.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék nem felelt meg számomra, de az eladó partner roppant készséges és segítőkész volt, ezért mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
novotrade (1110) (Eladó)
Semleges
2014.02.12. 21:32:44
1856189012
Elnézést ,ha így volt ,ha szóltál volna visszautaltam volna a 445ft-ot....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elnézést ,ha így volt ,ha szóltál volna visszautaltam volna a 445ft-ot....Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát erre az értékelésre,csak a következőképpen tudok válaszolni:A termék valóban poros volt,viszont az hogy használhatatlan és kukába való,az nem fedi a valóságot.Egyébként 2250-Ft-ért 70 db lemez,maga a vicc..A postával kapcsolatban pedig annyit,hogy időben fel lett adva,de sajna több mint 1 hetet a postán pihent a csomag,ez már nem az első alkalom volt itt Vácon a posta részéről!Hagyjuk is ezt.Problémás vásárló, én sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
