Kissnereni (247) 99.6% felhasználó összefoglaló oldala

99.6% pozitív visszajelzés
(248 Felhasználó adta)
99.6% pozitív visszajelzés
(248 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 248 355 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 251 358 adásvétel
Az eladóként kapott 57 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Putnok
Regisztráció dátuma: 2008.04.07.
Utolsó belépés: 2021.08.06. 22:28
Inaktív!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Disneybaby_a (1140) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.04.18. 11:38:59

Termékkód

1739541629

Sajnos nem tehetek arról ha a vevő csak az Ő leveleit olvassa el és azt amit én küldök nem . A Póló mérete állítólag nem jó csak azt nem értem hogy akkor miért nem küldi vissza amit felajánlottam.A vevőnek is jobbna kéne figyelni a leveleket. Érdekes.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

jenny0119 (124) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.31. 14:30:35

Termékkód

1331085041

Talán az én felkészületlenségem, de nagyobb volt a postaköltség, mint tudtam, így végül én fizettem azért, hogy a csomag az övé lehessen.
Másik fél: Nem értem a semleges értékelésedet!Én elküldtem neked a PONTOS postaköltséget a standard csomagra(990 ft-ot).Arról én már nem tehetek,hogy A TE CSOMAGOLÁSI MÓDSZERED MIATT KERÜLT TÖBBE A POSTAKÖLTSÉG!!!!Ha egy dobozba teszed eljött volna annyiért,aminek az árát én elküldtem neked.NEM AZ ÉN HIBÁMBÓL TÖRTÉNT A BAKI,MIÉRT FIZESSEK ÉN ÉRTE???!!!Csak ennyit akartam hozzáfűzni!!De,ha már itt tartunk az ingek felét kidobtam,de ettől függetlenül én pozitívot adtam neked,mert lezajlott az adásvétel!!Köszi,ennyi!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.