_foo_fighter_ (1107) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(1103 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(1103 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1103 1569 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 1106 1572 adásvétel
Az eladóként kapott 998 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Veszprém
Regisztráció dátuma: 2008.04.07.
Utolsó belépés: 2026.06.13. 13:12
Teljes jogú felhasználó!
24 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Szilmaril26 (302) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.10.30. 11:20:34

Termékkód

2133284489

Egy súlyos autóbaleset miatt kórházba kerültem, ezért csak telefonon voltam elérhető. Sajnos azonban az eladó csak az emailt részesítette előnyben, ezért nem tudta felvenni velem a kapcsolatot. Így a tranzakció végül meghiúsult. Az illetőnek semleges minősítést adok, mert ugyan próbált elérni emailen (ami azért nem a kommunikáció csúcsa), de telefonon egyszer sem. Az eladó stílusával viszont komoly problémák vannak, de ez már legyen egy szakember gondja.
Másik fél: Ez valóban sajnálatos, főleg, hogy az a bizonyos kórházi ápolás csak abban gátolta meg, hogy nekem reagáljon valamit, mert vaterára azért naponta többször is sikerült belépnie az említett időszak alatt (ahol amúgy szintén írtam kétszer, és azt bizony akkor is látja, ha kommunikációs szempontból alsóbb rendű emailt nem néz). Mindenesetre remélem már jobban van és a későbbiekben nem lesz szüksége szakemberre, mint nekem. :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ninetta007 (507) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.13. 11:09:26

Termékkód

1511006537

Sajnos a családban megvette valaki ezt a gyereknek, és mi nem tudtunk róla mikor leütöttük a terméket!! Nagyon sajnálom.........
Másik fél: 3 hét telt el a vásárlás óta és ezalatt "Sajnos a családban megvette valaki ezt a gyereknek." Na most ilyenkor nyugodtan lehet emailt írni, és elmondani, hogy mi történt, nem kell egyből értékelni. Mert bár több ígéretet is kaptam az eltelt időszakban, hogy "Biztos, hogy utalva lesz az összeg!", én nem lennék mérges, ha értelmesen sikerült volna lezárni a dolgot. Mivel azonban ez bármilyen egyszerű is lett volna (ő pozitívat ad, én semlegest), meghaladta a Vevő képességeit, ezért nem tudtam jófej lenni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

beerkr (28) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.28. 09:27:27

Termékkód

1464165231

korrekt vaterás, az én hibámból nem lett teljes az a vétel.
Másik fél: Való igaz, én megtettem mindent, de végül (jobb híján) egy semlegest kaptam utalás helyett. De hát: "Így megy ez."

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.