matyo61_v (187) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem sikerült az adás-vétel. Talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő családi okok miatt nem tudott eljönni átvenni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Akoskaposvar (53) (Eladó)
Semleges
2016.05.10. 07:56:19
2249861708
A vevő megértő volt, elfogadta a hirdetés pontatlanságát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem pontosan lett meghirdetve, a vevő érthető módon elállt a tranzakciótól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem a megbeszéltek szerint történt az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
morcos55 (330) (Eladó)
Semleges
2015.05.26. 18:28:21
2072153183
Megértő, toleráns partner.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Máshol elkelt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a személyes átvételkor kipróbálta a terméket, de nem volt megelégedve a teljesítményével, így elállt a vásárlástól. Sajnos én sem gondoltam, hogy a termék csak ennyire képes. Ettől eltekintve az eladó korrekt, megbízható ember. Sajnálom, hogy nem erre számított!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre, a vevő nem utalta a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PESTIAUTO (340) (Eladó)
Semleges
2010.08.19. 21:42:46
173174086
nem jött össze..
Másik fél: Sajnos, tényleg nem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bendike1 (2227) (Eladó)
Semleges
2009.03.24. 20:28:01
140141271
Elnézést kérek a kellemetlenségért. És köszönöm a megértő hozzá állását a problémához.
Másik fél: Sajnos az árúhoz nem jutottam hozzá, de az eladó jó kapcsolattartó, nem tőle függött, hogy nem sikerült.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ldspeti_v (343) (Eladó)
Semleges
2009.03.04. 15:19:59
125792670
Közel 40 napot vártam, de nem jött válasz a megkeresésemre.
Másik fél: A feladószelvénnyel bizonyíthatom az adásvétel létrejöttét. Ez alapján nekem kellett várnom hosszabb időt az áru érkezésére. Licitálni egyszer licitáltam nem kétszer.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ldspeti_v (343) (Eladó)
Semleges
2009.03.04. 15:19:35
125787597
Közel 40 napot vártam, de nem jött válasz a megkeresésemre.
Másik fél: Adás-vétel létrejötte, az állandó kapcsolattartás, szerintem nem ugyanaz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
