kockagomboc (2783) 99.82% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2786 | 6672 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2813 | 6703 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2180 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem volt már meg a termék, véletlen fent maradt a hirdetés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt meg a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben megjötta hirdetett állapotban és minőségben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó kommunikációja és tranzakciója kifogástalan volt, gyorsan ment minden. Viszont a kézhez kapott termék használhatatlan. Ki van bolyhosodva több helyen, a pöttyök félig le vannak kopva. A terméket illetően nagyon elégedetlen vagyok, ha a fénykép visszaadta volna a valós képet, akkor biztosan nem veszem meg. Nem beszélve arról, hogyha nem vagyok óvatos, s nem biztosítom be a jelmezt egy máshonnan rendelt jelmezzel, akkor a 3 éves kislányom nem tudott volna mit felvenni a farsangra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
muflonharcsa (13) (Vevő)
Semleges
2019.01.09. 16:51:53
2691214727
Az volt a baj, hogy volt egy sérülés a terméken, ami valószinüleg a rossz csomagolás miatt lett rajta, vagyis a szállítás alatt keletkezhetett. Nem tudom, mennyire a Posta hibája. De én nem szóltam érte, szóval nem is tudták volna orvosolni, mert nem jeleztem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszi74121 (80) (Vevő)
Semleges
2014.09.28. 20:50:36
1981957862
Sajnos nem jött létre a vásárlás, mert a mágneseket megkaptuk máshonnan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sziszi74121 (80) (Vevő)
Semleges
2014.09.28. 20:50:11
1982291258
Sajnos nem jött létre a vásárlás, mert a mágneseket megkaptuk máshonnan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sziszi74121 (80) (Vevő)
Semleges
2014.09.28. 20:49:46
1981957364
Sajnos nem jött létre a vásárlás, mert a mágneseket megkaptuk máshonnan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:36394740 (3) (Vevő)
Semleges
2014.05.08. 10:00:49
1889671778
NEM JÖTT LÉTRE
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az én hibám
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eva830801 (340) (Vevő)
Semleges
2013.08.07. 12:57:30
1768676303
Az eladó kedves, segítőkész volt megvoltam vele elégedve!!!Sajnos csak elsőbbségivel kértem a csomagot és az nem ért ide, ami után az eladó nem tud sajnos érdeklődni!!!Amúgy +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petiprint (206) (Vevő)
Semleges
2013.06.25. 12:03:58
1740971219
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pontos,megbízható.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rockstarfan (403) (Eladó)
Semleges
2013.01.10. 11:37:49
1677986057
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem erre számítottam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem az ő hibájából nem jött össze az üzlet!!!!!! Ő abszolút csak ++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Úgy döntöttem ,nem jellemzem szavakkal.........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem kaptam meg.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A posta szerint valószínü azért nem ért ide a csomag mert már útközben sérült a csomagolás már az úton vissza fordult vagy nem tudják,...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a csomag nem érkezett meg.póstán a csomag elveszett,elsőbbségivel jött volna.A póstán arra hivatkoztak hogy valószínü a csomag nem kellőképpen volt becsomagolva,vissza küldték a feladónak v.vissza cím hiányába elakadt.Ha tehetném pozitív véleményezést írtam volna mert komunikatív ,gors eladó. Üdv: Erika
Másik fél: Sajnálom nagyon hogy nem érkezett meg,de mivel nem ajánlva kérted így nem tudok utána nézetni!! Ezért írom mindig hogy saját felelősségre küldöm simán és elsöbbségivel!!Dobozba tettem a harisnyákat jól leragasztva!!! A címet mindig rá szoktam írni hogyha gond van pl nem veszi át a vevő akkor vissza tudják küldeni,volt már ilyen!Tényleg nagyon sajnálom és mérges vagyok hogy a posta miatt megint én kapok semlegest! Mikor becsülettel feladtam!!!! De szerintem ez látszik a többi értékeléseimből is,hogy nem vagyok csaló,feladom becsülettel a csomagokat!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem érkezett meg a nadrág, valószínű a postán elkeveredett...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom!
Másik fél: HA MINDEN RENDBEN VOLT, NEM TUDOM MIÉRT ADTÁL SEMLEGEST!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rencsike (125) (Eladó)
Semleges
2011.03.17. 13:59:02
1444850169
Sajnos nem tudtuk az adott időpontig lebonyolítani a pénz átutalást és a postázást,mivel ajándék lett volna,és inkább megbeszéltük,hogy elállunk az adás-vételtől.Ettől függetlenül a partner nagyon kedves,megbízható,jó kapcsolattartó.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ajándéknak lett volna,de a postázást nem tudtuk volna lebonyolítani addigra.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12287462.icuska50 (24) (Vevő)
Semleges
2010.11.21. 10:47:11
1273392035
korházban voltam azért nem tudtam válaszolni
Másik fél: Elejébe még leveleztem veled,számlaszámot megadtam aztán eltűntél...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12703644.Minibogyo (6) (Vevő)
Semleges
2009.09.09. 21:46:11
680033364
Elnézést kérek a kellemetlenségért, de mint írtam autóbalesetem volt, többek között combnyaktöréssel feküdtem a kórházban, hétfőn engedtek haza, ezért nem jelentkeztem eddig. Mégegyszer elnézést!
Másik fél: Nekem nem írtad meg az biztos,meg smsre se írtál vissza,mielött negativat adok mindig küldök smst mindenkinek,pedig ha szolsz várok mint a többi értékelésböl is látszik türelmes szoktam lenni.DE JOBBULÁST KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
