katika123 (468) 99.58% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 467 | 933 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 484 | 954 adásvétel |
| Az eladóként kapott 284 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
tsuba123 (521) (Eladó)
Semleges
2020.08.25. 09:35:17
2945955383
A vevő a terméket megtekintette,de nem feleltmeg az elvárásainak.Korrekt partner,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a terméket megtekintette,de nem feleltmeg az elvárásainak.Korrekt partner,ajánlomAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tango15208 (29) (Vevő)
Semleges
2018.11.16. 20:53:22
2685894863
A gépről azt az információt kaptam,hogy működik minden része.Azonban a hozzá tartozó akkumulátorok teljesen használhatatlanok/elhasználtak/
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gykarolina (50) (Vevő)
Semleges
2014.05.28. 14:21:51
1898183552
Az adás vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó kedves,kommunikatív, de sajnos előzetes rákérdezésem ellenére is magasabb postaköltséget kért, mint amennyibe került a postázás és sajnos nemvolt elég figyelmes, mert a doboz, amibe küldte koszos volt, döglött légy és kiszáradt pók volt a sapkán, ami kicsit dohos szagú is volt, így nem tudom megítélni, hogy az újnak hírdetett sapka valóban új-e. Remélem nem bántom meg az eladót, de ezek alapján nem tudnék jó szívvel pozitív értékelést adni.
Másik fél: Ne haragudj nem volt szándékos, a csomag súlyát nem tudom pontosan grammra megítélni, fel volt tüntetve a postaköltség a termék adatlapján. De ha gondolod visszaküldöm azt a 150Ft-ot. A sapka teljesen új de mivel tavaly télen kaptam, és azóta nem volt egyáltalán használva, előfordul, hogy a doboz kicsit beporosodott belülről, azt meg nem vizsgálgattam hogy esetleg mi van még benne...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves katika123
Nem állt szándékonban megvásárolni a kabátot hisz le sem csaptam. Csak az áráról érdeklődtem. A válasz alpján nem felet meg nekem így nem is válaszoltam. Azt hittem ez elég ahoz ,hogy másnak adom a terepet.
Másik fél: Ha nem állt szándékodban megvásárolni, akkor nem tudom, mégis hogy sikerült megvásárolnod. A vásárlás menete kb. 3. lépésből álló művelet, + még a rendelés véglegesítése.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tibor1142 (424) (Eladó)
Semleges
2013.01.28. 19:52:57
1688238917
A rendszer nem engedte, hogy pozitívat adjak, ettől függetlenül véleményem pozitív. Sajnos az adás-vétel nem jött létre, mert a termék nem felelt meg a vevő igényeinek. Ettől függetlenül értékelésem pozitív, mert, pontos, türelmes és megbízható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rallod (12773) (Eladó)
Semleges
2013.01.08. 16:25:21
1672937291
téves rendelés volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: téves rendelés voltAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csere lett volna, de a méret sajnos nem felelt meg az eladónak, igy adásvétel nem jött létre.Az eladó-vevő korrekt volt,minden a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csere lett volna, de a méret sajnos nem felelt meg az eladónak, igy adásvétel nem jött létre.Az eladó-vevő korrekt volt,minden a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csere lett volna, de a méret sajnos nem felelt meg az eladónak, igy adásvétel nem jött létre.Az eladó-vevő korrekt volt,minden a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rekanor4 (177) (Eladó)
Semleges
2012.12.19. 19:01:05
1674657566
Csere lett volna, de a méret sajnos nem felelt meg, igy adásvétel nem jött létre.Az eladó-vevő korrekt volt,minden a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos a méret nem felelt megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
deckerjozsef (199) (Eladó)
Semleges
2012.11.25. 19:12:07
1671905876
Többször is nekifutottunk,hogy az üzlet létre jöjjön sajnos nem sikerült.Köszönöm Partnerem türelmét.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos méret és minőség differenciák voltakAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szekelyvill (25644) (Eladó)
Semleges
2012.07.25. 13:30:50
1621975457
nem kellett a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékesítő partnerem nagyon jó kommunikációs képességekkel rendelkezik, tehát ajánlom. A tranzakció sikertelenségéért én felelek. A meghirdetett termékre licitáltam, de mivel láttam azt, hogy nem bírom megvásárolni családi /hirtelen jött anyagi/ okok miatt, kértem eladót a licit törlésére, azt Ő megtagadta. Próbáltam későbbre tolni a fizetést, melyre Ő lehetőséget is adott, ez korrekt magatartásra utal, de ma jogosan negatív véleményével zárta az adás-vételt türelemvesztéssel. Üdvözlöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jó a termék, nem használható, bárhogyan is szeretné az ember.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
horizontwebshop (194) (Eladó)
Semleges
2012.01.12. 07:54:00
1526448026
az adásvétel az eladó készlethiánya miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a kért termék már nem kapható!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elfogyott a leütött méret, a többi méretvastagság nem felelt meg!Attól függetlenül korrekt Vaterásnak tartom, ajánlom mindenkinek!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
