Babynyuszika (51) 83.12% felhasználó összefoglaló oldala
83.12% pozitív visszajelzés
(64 Felhasználó adta)
Lakhely: Gyula
Regisztráció dátuma: 2008.04.09.
Utolsó belépés: 2008.11.06. 15:35
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Csak azért semleges, mert tetszik a táska!Egyébként nega lenne, mert el van szakadva az eleje,úgy van kézzel összeöltve, ráadásul ebben a tatyóban is voltak szemetek:pl gyógyszert is találtam benne!És mellesleg vagy 3 hetet vártam rá!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.