egyhalomeladom (1822) 98.72% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1750 | 6118 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 49 | 53 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 24 | 41 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1823 | 6212 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2225 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Festés és felületi hibákat észleltem, a " hibátlannak" hirdetett Kis Vuk porcelánon. Visszpostáztam, azt ígérték, visszautalják a vételárat! /Még nem kaptam meg!!/
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szolgaltat (144) (Vevő)
Semleges
2022.11.18. 21:49:25
3210784730
Az adásvétel megtörtént. Kifizettem a terméket de sajnos nem tudom használni mert az akkuja rossz és a töltőjét sem kaptam meg. Megírtam az eladónak de nem történt semmi. Így csak semlegest tudok adni. Becsapva érzem magam. Nem küldtem vissza a postaköltség miatt inkább kidobtam. Nem haragszom rá de nem ajánlom.
Másik fél: Felajánlottam,hogy visszautalom a pénzt. Erre választ már nem kaptam. Majd utána ezt a kellemetlen értékelést.Egyáltalán nem kértem hogy küldje vissza a telefont!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
starless (6669) (Eladó)
Semleges
2022.04.21. 11:42:39
3151582583
nem várhatok tovább
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem várhatok továbbdalnokitamas_v (25) (Vevő)
Semleges
2022.04.06. 11:42:45
3121651700
Megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket rendben megkaptam, csak kicsit sokat vártam rá. Az eladó időnként kommunikált, de elutazott egy hétre, aztán a Posta ügyintézését kifogásolta, végül három hét után megkaptam, amit vettem. A terméklap szerint ő 2 napos és egy hetes jogvesztő határidőket szab a vevőinek. Illene neki is elfogadható megküldési időt tartania egy előre kifizetett termék esetén.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szuperaron13 (223) (Vevő)
Semleges
2022.03.07. 15:47:15
3116627825
Többször üzentem az eladónak emailben is és itt termékoldalon is, semmire sem reagált, számomra a viselkedése érthetetlen, mert régebben már vásároltam tőle és akkor minden flottul ment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bazsinyuszi (47) (Vevő)
Semleges
2022.02.23. 15:15:27
3131156477
A termék leírásban nem szerepelt, hogy az óra nem rendelkezik elemmel, sőt annak takarója-fedele sincs meg. Ettől függetlenül megérte az ár?t.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vizipucok123 (32) (Vevő)
Semleges
2022.02.18. 06:37:24
3127653245
Megjött...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A lampahoz nem azt a búrát kaptam, ami a kepen volt, piszkos, poros volt a lampa. A tobbi rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut nem kaptam meg. Több mint 3 héttel a vásárlás(kifizetés) után kértem az eladót, hogy küldje meg e-mailben a feladóvevényt, nem kaptam választ a kérésemre; ezután kértem a vételár visszautalását, ami megtörtént. A tapasztalatok alapján nem ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megfelelő volt, viszont kétszer is írtam az eladónak,hogy postázza. Az elsőre nem kaptam választ. Végül két héttel a leütés után kaptam meg a bögrét.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket az eldó visszavásárolta félreértés miatt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó eddig mindent megtett,de a FoxPost több mint 3 hétig "utaztatta " a csomagot.Nem ért ide a remélt időre./Ajándék lett volna/ Reklamáltunk mindketten,várjuk a végét.Ma ért ide a csomag szakadtan,a tartalma megsérült.Lefotóztam mindent.Az eladóval megbeszéltem,hogy visszaküldöm ő pedig visszautalja a pénzem.Remélem így is lesz,eddig nagyon korrekt volt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megtekintés nem valósult meg az én hibámból. Nem akarok hosszas fejtegetésbe kezdeni és hülyeségeket írni a kérdezett asztal egy általam lemondott megtekintési lehetőség okán elmaradt.Ezért az estleges vásárlás sem valósulhatott meg. Röviden annyi,hogy egy másik asztalt vásároltam az Önök hirdető felületén keresztül. Üdvözlettel: Hajdúné
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A nagyobb távolság, és a törékeny áru miatt személyes átadás-átvételben állapodtunk meg. Az alkalmat/időpontot nem konkretizáltuk, így a vásárlás nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A szállítással,csomagolással,kommunikációval nem voltak gondok.Viszont szerintem nem a leírásban és a képen lévő terméket kaptam meg.A maci orrán le van pattanva a máz,és eléggé matt a színe.A képeken nem ez a kerámia látható.Holott a hírdetésben hibátlan állapotúként van hírdetve.Nem nagy dologról van szó,de válogathattam volna,sok ilyen eladó áru van.Mert nyilván tökéletes állapotút szeretnék látni a polcomon. Amúgy összeségében rendesen lezajlott az eladás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megállapodás meghiusúlt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
buratino27 (163) (Vevő)
Semleges
2020.07.02. 21:36:31
2912430668
A termékkel kapcsolatos probléma rendeződött!De sajnos az ígérgetések,magyarázkodások és a kommunikáció számomra nem volt pozitív!
Másik fél: Nem volt itt semmiféle magyarázkodás. Bögrét eltörtem,próbáltam helyette másikat szerezni,nem jött össze,pénzt visszaküldtem. Srácok! Fejlesszétek már az oldalt,mert ez az ambivalensség az értékelésekkel egyre kínosabb! Ráadásul a jutalékot kifizettem. Kedves Vatera! Fejlesszetek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
buratino27 (163) (Vevő)
Semleges
2020.07.02. 21:30:19
2911633043
Tökéletes szép terméket kaptam!De sajnos az ígérgetések,magyarázkodások és a kommunikáció számomra nem volt pozitív!A többit köszönöm!
Másik fél: Nem volt itt semmiféle magyarázkodás. Bögrét eltörtem,próbáltam helyette másikat szerezni,nem jött össze,pénzt visszaküldtem. Srácok! Fejlesszétek már az oldalt,mert ez az ambivalensség az értékelésekkel egyre kínosabb! Ráadásul a jutalékot kifizettem. Kedves Vatera! Fejlesszetek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
buratino27 (163) (Vevő)
Semleges
2020.07.02. 21:27:46
2914101710
Tökéletes szép terméket kaptam!De sajnos az ígérgetések,magyarázkodások és a kommunikáció számomra nem volt pozitív!A többit köszönöm!
Másik fél: Nem volt itt semmiféle magyarázkodás. Bögrét eltörtem,próbáltam helyette másikat szerezni,nem jött össze,pénzt visszaküldtem. Srácok! Fejlesszétek már az oldalt,mert ez az ambivalensség az értékelésekkel egyre kínosabb! Ráadásul a jutalékot kifizettem. Kedves Vatera! Fejlesszetek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato partner, gyors kiszolgalas. Az egyetlen hiba a csomagolas minosegeben volt ugyanis az ora nem volt jol korbe belelve, az ut soran megutodhetett es a mutato kilazult a belsejeben. Par napig tartott mire rajottunk, hogy az ora felnyithato es megszoritottuk a kilazult mutatot. Mostmar jol mukodik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kaptam meg a csomagot. Visszakaptam a pénzem. A kommunikáció korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék szállítása késedelmesen indult el, az eladó szerint a Foxpost hibájából. Elálltam a vásárlástól és visszakaptam a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csepko_a (375) (Eladó)
Semleges
2019.04.10. 08:08:10
2723107016
Aaaa++++++++++++++++++++++++Nem úgy jött össze De pozitív a partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Aaaa++++++++++++++++++++++++Nem úgy jött össze De pozitiv a partnerAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Feheranna68 (37) (Vevő)
Semleges
2019.04.04. 19:48:42
2732934323
A jó dolog az, hogy mint mindig, nagyon szép és hibátlan terméket kaptam, amit köszönök. Azt viszont sajnálatosnak tartom, hogy a posta figyelmetlensége, felületessége miatt túlságosan hosszúra nyúlt a kézbesítési idő. Bízom benne, hogy ilyen többé nem fog előfordulni és esetleg újra kötünk sikeres üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.A kis kancsót sajnos nem kaptam meg, de az eladó visszautalta a teljes vételárat. Így engem kár nem ért, de azért nagyon szerettem volna azt a kis kiöntőt. Igazán sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rozinant_a (350) (Vevő)
Semleges
2019.01.26. 07:49:11
2717547272
A vásárolt porcelánon égetési hibák vannak, ami a termékleírásban nem szerepelt, sőt hibátlannak írták le a terméket.Ez egy kicsit elszomorít. Ennek ellenére megfelel a termék, jó áron kaptam így is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pager777_a (1626) (Eladó)
Semleges
2018.12.16. 10:12:28
2698002536
Sajnos néhány üzenetváltás után teljesen eltűnt. Okát nem tudom. Csak a termék csekély értéke miatt adtam semlegest, egyébként ez így negatív lenne.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Foxpost lassú. 2018. november 5-én feladott csomag csak 13-án érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó RITKA HIBÁTLAN ÁLLAPOTÚ hurdetést adott fel. Enndk ellenére kaptam egy sérült terméket. Amit ha igy ír le meg sem veszem. Az adásvétel és csomagolás rendben volt. Ezért a semleges. Üdv.
Másik fél: Igaz. Én néztem be a portékát! Írtam emailt. Összeget visszautalom. A vevő szíves elnézését kérem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött össze az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem öntöttvas volt, hanem agyag, ezt jeleztem, egy válasz, pl. bocs, jólesett volna. Ettől függetlenül a termek jó, csak ha tudom, hogy cserép, nem vettem volna meg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsuossz30 (175) (Vevő)
Semleges
2016.10.21. 05:02:03
2341692251
A képkeretről egy képrögzítő sajnos hiányzik, így a fénykép kicsúszik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék adásvétele előtt direkt rákérdeztem, hogy csak elemhibás-e vagy van más gond is. Ö azt hazudta csak elemhibás. Az Órás megvizsgálta, javíthatatlan (tehát kuka).
Másik fél: Na jah. "Azt hazudta". Vajh szemtől szemben is merne Kigyelmed íly tónust megütni,kedves "Földszinti Dugovics Titusz"? 'Azt hazudta" egy forintos aukción,pár száz forint haszonért,több száz értékeléssel. Hát ez nagyon életszerű!:-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Próbáltam elérni de valamiért nem sikerült. Addig semmi baj volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Próbáltam elérni de valamiért nem sikerült. Addig semmi baj volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
karikav43 (492) (Vevő)
Semleges
2016.05.12. 16:53:07
2234288060
Sajnos a pakli hiányos és az egyik lap át van lyukasztva,a többi rész rendben lenne,de az árú a lényeg ami sajnos nem az igazi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gerebeczl (130) (Vevő)
Semleges
2016.02.02. 10:39:42
2185402142
Az áru eladó általi felületesebb ismerete miatt, a lezárt licit után az adás.vételtől kölcsönösen elálltunk. Mindentől eltekintve az eladó konstruktív, korábbi ügyletünk kapcsán is csak ajánlani tudtam vevőtársaimnak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Itt is az ünnepek miatt maradhatott el a termék megérkezése. Nem reális értékelés, itt bele kellene számítani a rengeteg munkaszüneti napot.
Másik fél: Írtam mailt,de valszeg az ünnep miatt a citromail blokkolta és spambe rakta. Amúgy sem szereti a gmailt. A termék 6-án kézbesítve lesz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú valószínűleg postai szállítási okokból ill. csomagolási problémából adódóan hibásan érkezett. Eladó a felelősségét elismerte és a visszapostázott árú ellenértékét a postai költségekkel együtt korrekt módon visszautalta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos a lerásban 20 cm átmérőjű szerepelt de a valóságban csak 15 cm sajnos pozitívat nem tudok adni ha tudom hogy akkora akkor nem vettem volna meg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot, mert végülis 3 héten belül megjött az áru, ami marhasok, de egye fene. A lényeg, hogy lebonyolódott, megkaptam, privátban meg kimérgelődtük magunkat, az nem ide tartozik...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gilgamesbt (318) (Vevő)
Semleges
2015.10.06. 23:04:40
2105811659
A postán elkeveredett a csomag, és az eladó elmondása szerint sajnos összetörve kapta vissza. Nagyon sajnálom :-( ... az egész procedúra egész hosszúra nyúlt, de az eladó korrekt módon visszautalta az összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam volna személyesen átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék nem működött mire ideért. De az eladó korrekt volt. Visszautalta a vételárat. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
különösebb probléma nem volt, a a csomagolás azt inkább nem firtatnám ,de a szállító cég az pocsék, a karton amibe csak úgy bele volt téve az árú ,több helyen ki volt szakadva,szinte minden oldalán a doboz össze volt törve
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csubika81 (813) (Vevő)
Semleges
2015.08.23. 14:11:30
2089409096
sajnos az üzlet nemjött össze,de megértő,kedves vaterás,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csubika81 (813) (Vevő)
Semleges
2015.08.23. 11:35:00
2089407872
sajnos az üzlet nem jött össze,de kedves megértő vaterás,ajánlom mindenkinek,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ezt úgy tűnik bebuktam, sajnálom :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hondahellermohacs (45) (Vevő)
Semleges
2015.07.26. 23:06:43
2086518083
Sajnos a kávégép orrán-száján folyik. Így használhatatlan. Tény, hogy nem volt drága, de üzemképtelenként lehet, hogy ennyiért sem vettem volna meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
