Mobilbazar1 (749) 97.23% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 771 | 810 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 63 | 68 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 22 | 23 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 856 | 901 adásvétel |
| Az eladóként kapott 20 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladás nem valósult meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladás nem valósult meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladás nem valósult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem voltsm elégedett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A szállítás késéssel érkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kaptam de más színben. Érdekes volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott csak 1 problémám volt a készülékkel hogy hiányzott belőle a sim kártya tartó,de ezt az egyet leszámítva hibátlan a készülék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kissé döcögött az ügymenet .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Telefonos egyeztetés után kiderült, hogy a termék nem gyári, így akkor szóban visszamondtam a rendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut megkaptam, de hiányosan, és volt, ami törött volt. A hiányosságot és a törött darabot kérésre újraküldte. De nagyon lassú volt az egész, a telefont szinte soha nem vette fel, e-mail-ekre nagyon lassan válaszolt. Több, mint egy hónapba telt az átutalástól kezdve, mire megkaptam a teljes csomagot, amiért fizettem. Arról nem is beszélve, hogy az eredeti csomagot (hibás/hiányos) is kb 20 nappal az utalás után kaptam meg, többszöri rákérdezés után. De végül megkaptam mindent, amiért fizettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru adás-vétele megtörtént, de információcsere hiánya miatt,sajnos nem eredetit kaptunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt probléma
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Soha többet nem rendelek tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Soha többet nem vásárolok töle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.942005.QuickCherry (14) (Vevő)
Semleges
2009.12.23. 08:41:40
154356968
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos rossz minőségű akkumlátort kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azt kaptam amit vettem, de hajlandó volt vissszacserélni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem teljesen felelt meg a termék az elvárásaimnak, de hajlandó volt visszacserélni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
végül nem tudott szállítani, de visszautalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Huzamosabb ideig külföldön tartózkodtam,ahonnan nem tudtam utalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Silány minőségű termék. Semmire nem jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
897259.sandytattoo07 (5) (Vevő)
Semleges
2009.12.16. 09:43:00
156263931
Ugyan az a szitu!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Apróbb hiba a termékkel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
239208.gregapa (146) (Vevő)
Semleges
2009.12.14. 17:09:09
154984950
Sajnos részemről nem felelt meg,minőségi okok miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.245128.Centralinfo (427) (Vevő)
Semleges
2009.12.13. 15:11:11
157360658
Nem jött össze valamiért, de a Vatera ügyfélszolgálata szerint oka van, úgyhogy elfogadom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megkaptam a terméket, de csak többszöri felszólításra. Más probléma nem volt, csak hát elég lassan sikerült nyélbe ütni az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
245128.Centralinfo (427) (Vevő)
Semleges
2009.12.10. 14:28:21
157614505
FIGYELEM! Az eladóval valami komoly dolog történhetett november végén, úgyhogy ne adjatok negatívot, hanem jelezzétek a Vaterának, ha gond van, és segítenek megoldani! Én is így tettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Töbszöri felszólítás után volt csak hajlandó elküldeni az árút ! Ezon kívül minden rendben volt csak ahogy említettem lassú volt nem kicsit !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru megfelelt,ennek tudatában vettem tőle! Viszont nem éppen azt kaptam ami a képen szerepelt, mert hiányoznak a telefonház gombjai! Amúgy gyors volt a tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1005113.Predator99 (48) (Vevő)
Semleges
2009.12.03. 15:35:39
157132521
már 2 hete ráutaltam a pénzt a számlájára és csak most kaptam meg az árút.az az 2 hét múlva!!! lassú!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DanielRamboo (3) (Vevő)
Semleges
2009.11.20. 18:27:23
155473004
Nem volt feltüntetve, hogy utángyártott - bár azt gondoltam az árából. És feketét rendeltem, de bordó jött helyette.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A házat több órányi munkával sikerült csak a telefonhoz igazítani, az apróbb alkatrészek egy része hiányzott a többi pedig használhatatlan, ráadásul nem a megbeszélt módon postázta a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvathferenc196 (16) (Vevő)
Semleges
2009.11.17. 08:50:59
151520891
A kért előlap nem illeszkedett normálisan az adott telefonra
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3 hét után sikerült megkapnom az árut ezért a semleges értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Volt egy kis félreértés, de az eladó segítőkész volt és korrigálta a hibát. Viszont a telefonház nem 100%-os, 1-2 karc és könnyen kopó gombok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andrasikjonatan (112) (Vevő)
Semleges
2009.11.02. 22:09:47
154783860
Néhány mail után minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azon kívül, hogy csúszott és fekete termék helyett ezüst színű terméket küldött, de a minőség az korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kb 2 hetet kellett várnom a termékre, és késve kaptam választ akármilyen megkeresést írtam ezért a semleges értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladót a megadott telefonszámon elérni nem lehet,ezért elállok a vételtől.A terméket máshonnan vásárolom meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Termék nem jött meg, pénzem nehezen de vissza kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
'''''''''''''
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért az egy kicsit durva, hogy nem tudott elérni 2-email 3-telefon után amit én irtam ill. én telefonáltam kaptam egy hibás bankszámla számot, amire nem tudtam utalni. A termékre továbra is igényt tartok, ha kapok egy jó számla számot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Amúgy minden ok...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dfnhdghnmdhgng
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A PÉNZT ÉN IDŐRE KÜLDTEM!!!! Az eladó NEM KÜLDTE A TERMÉKET pedig én telefonon és emailban is reklamáltam több ízben. Majd elkészítette az értékelését amire én nagyon mérges lettem majd ekkor sikerült elküldeni a terméket. Kb 3 hetet vártam rá. Egyébként rendes az eladó csak szerintem mindig elbeszéltünk egymás mellett mert nem egy személy foglalkozik a vaterás termékekkel szerintem. Rosszul utaltam, többet véletlen, és a vevő visszaküldte a többletpénzt amit ezúton is köszönök.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut köszönöm, megkaptam, de: annak ellenére, hogy még a licitálásom napján utaltam a vételárat és postaköltséget valamint irtam egy levelet amiben minden szükséges adatot megadtam, 12 napot vártam egy egyszerű Nokia burkolatra, amit a legkisebb mobil-boltokban is tucatjával tartanak raktáron... Amiért pedig majdnem negativat adtam: a hirdetésbe nem kellene "Jó minőségű termék"-nek nevezni egy olyan burkolatot, ami annyira silány sz@r, hogy nem éri meg miatta a 6 éves régit leszerelni!
Másik fél: Akkor meg kell venni a boltban és nem itt sírni...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
