papfek (8) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mzperx123 (243) (Eladó)
Semleges
2009.09.17. 22:46:03
152309414
A termék 4 munkanapon belül náluk volt az 1 hét helyett, ráadásul nem az én mulasztásom miatt nem azonnal, és egy jobb drágább terméket kaptak. Azt gondoltam örülnek neki.....más biztos örült volna. Van akinek semmi sem jó. Nem szívesen ajánlom másnak.
Másik fél: Egy profi - vagy legalábbis aki eladásból él - ne becsmérelje a vevőjét, aki 28.000 forintot hagyott nála.
Az ő semleges értékelését jóindulatúnak szántam. Kár volt. Tények: emailre nem reagált 6 napon át (valóban ez "csak" 4 munkanap), megadott telefon ki volt kapcsolva vagy nem vette fel; emellett lényegtelennek tűnik, hogy ő nem kapta meg az én elérhetőségeimet (?) - nem látta, hogy valaki vásárolt tőle? Vajon miért kaptunk (most már nem) drágább terméket? Mert a meghirdetett áruvel éppen nem rendelkezett! Lásd további negatív értékeléseit! Most már tudom, hogy a reakciói ellenére igazak.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
