sziszke26 (416) 99.76% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 416 | 736 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 420 | 740 adásvétel |
| Az eladóként kapott 117 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
polipszem (726) (Eladó)
Semleges
2013.02.17. 15:13:17
1708409999
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okok miatt nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gsmszervizdebrecen (3593) (Eladó)
Semleges
2012.01.23. 18:32:29
1521450071
Nincs további hozzá fűzni valóm!
Másik fél: Nem értem mire fel semleges? Egyből utaltam a pénzt és ráadásul pozitívan értékeltem, mivel gyorsan lebonyolítottuk az adás-vételt. Egy hónap telt el mire sikerült értékelnie.... ráadásul egy semlegessel. Mielőtt értékel valakit jobb lenne utánanézni, hogy hogyan végződött a vásárlás.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem müködik, és ezt nem írt az eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
