dreams80 (1303) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1309 | 3140 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1326 | 3159 adásvétel |
| Az eladóként kapott 661 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Martikosz71 (-1) (Eladó)
Semleges
2013.03.19. 18:07:45
1722683366
A postai díjszabás mértékét kifogásolta a hölgy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtunk megállapodni a postaköltségben.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció külső okok miatt hiúsult meg!Az eladó, viszont korrekt,megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mamucika52 (159) (Vevő)
Semleges
2011.07.19. 17:00:18
1464275475
sajnos a baba nem működött,az aladó szereint igen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért adok semlegeset mert a másik kocsival átvert! Nem ajánlom senkinek! -----------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cserbarita (41) (Vevő)
Semleges
2011.06.05. 20:27:28
1442484419
Nagyon gyors megbizható,preciz eladó!Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért nem adtam negatív értékelést, mert jóval a szállítás után próbáltam ki csak a termékeket, amikre amúgy sem vállalt garanciát az eladó... A játékok külsőre valóban újnak látszottak, egyiknek azonban a 3-ból csak 2 funkciója működött, a másiknak pedig, miután lecsavartam az elemtartóját, azt csupa rozsdásan találtam és a játék emiatt egyáltalán nem működött. Az eladó szerint mindkettőt kipróbálta és tökéletesek voltak, ami teljesen kizárt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért nem adtam negatív értékelést, mert jóval a szállítás után próbáltam ki csak a termékeket, amikre amúgy sem vállalt garanciát az eladó... A játékok külsőre valóban újnak látszottak, egyiknek azonban a 3-ból csak 2 funkciója működött, a másiknak pedig, miután lecsavartam az elemtartóját, azt csupa rozsdásan találtam és a játék emiatt egyáltalán nem működött. Az eladó szerint mindkettőt kipróbálta és tökéletesek voltak, ami teljesen kizárt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a tranzakció létrejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1698542.imeon1_v (30) (Vevő)
Semleges
2011.04.09. 07:11:14
1444411293
sajnálom :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A játékok a leírásnak megfeleltek, de a csomagolás...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A helikopterek egyike sem volt új, pedig úgy volt meghirdetve, az egyik már szerelve volt, a másik propellere meg azt bizonyítja, hogy elég sokat volt használva és sajnos egyik sem javítható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
érdekes mert én szakadás mentesen adtam fel a hibáikat meg fotoztam amelyiknek volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
