newaliz (310) 99.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 311 | 504 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 314 | 507 adásvétel |
| Az eladóként kapott 188 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A PÁROM MA FIZETTE KI A SAJÁT BANKSZÁMLÁJÁROL A PÉNZT BESZEDI AZTÁN ELTÜNIK SENKINEK NEM AJÁNLOM AZ ELADÓT
Másik fél: érdekes módon most egyből be tudott lépni az oldalra, ahogy megkapta a negatív értékelést!:)érdekes:)))A leveleimre nem válaszolt, többször próbálkoztam nála, sikertelenül. Igen, a pénzt átutalta(tegnap)majdnem 4 hét után, de én csak azért nem utalom vissza, mert az nekem kerülne pénzembe.Nem csak nekem van problémám vele, ahogy ezt az értékelései is mutatják!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szokkenoszuka (87) (Vevő)
Semleges
2010.08.30. 07:39:59
1182538092
a pólón elöl-hátul apró pici lyukak vannak,ami nem volt feltűntetve az aukción a leírásban.amúgy minden ok volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
