Kepbirodalom1 (201) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(201 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(201 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 201 223 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 205 227 adásvétel
Az eladóként kapott 158 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Regisztráció dátuma: 2009.06.10.
Utolsó belépés: 2015.06.28. 14:02
Inaktív!
46 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

ReicherKocsis (100) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.08. 22:08:14

Termékkód

1641113672

Az eladó nagyon korrekt, sajnos a megtekintés után a párom nem akarta megvásárolni a képet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

endrus46 (189) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.23. 19:37:16

Termékkód

1435145576

Sajnos az én hülyeségem miatt nem jöhetett létre a tranzakció! Személyes problémái miatt. Az eladó gyors és korrekt volt én bénáztam el. Még egyszer elnézést kérek tőle. Köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kobra40_a (120) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.18. 15:26:00

Termékkód

182358144

Sajnos rajtam kívül álló okok mtat nem tudtam lebonyolítani az adásvételt idóben a partner korrekt úríember ezt megértette.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

375189.remény (289) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.22. 11:04:13

Termékkód

157143108

Sajnos nem ilyenre gondoltam a képeken sokkal szebb és jobb mint a valóságban
Másik fél: Egyetlen egyszer nem állítottam,hogy másikat órát hozok Németországból!!!!!!! Azt mondtam,hogy visszahozom az órát Németországból!!Tehát úgyan ezt az órát A képek erről az óráról készültek!!A minősége kifogástalan!!Nem most kezdtem Vaterázni,és eddig semmi problémám nem akadt!! Legközelebb jobban figyeljen,és tegye fel a kérdéseit ha vannak ne csak vaktába licitálgasson!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.