Kepbirodalom1 (201) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 201 | 223 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 205 | 227 adásvétel |
| Az eladóként kapott 158 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ReicherKocsis (100) (Vevő)
Semleges
2012.10.08. 22:08:14
1641113672
Az eladó nagyon korrekt, sajnos a megtekintés után a párom nem akarta megvásárolni a képet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hülyeségem miatt nem jöhetett létre a tranzakció! Személyes problémái miatt. Az eladó gyors és korrekt volt én bénáztam el. Még egyszer elnézést kérek tőle. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos rajtam kívül álló okok mtat nem tudtam lebonyolítani az adásvételt idóben a partner korrekt úríember ezt megértette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
375189.remény (289) (Vevő)
Semleges
2009.12.22. 11:04:13
157143108
Sajnos nem ilyenre gondoltam a képeken sokkal szebb és jobb mint a valóságban
Másik fél: Egyetlen egyszer nem állítottam,hogy másikat órát hozok Németországból!!!!!!!
Azt mondtam,hogy visszahozom az órát Németországból!!Tehát úgyan ezt az órát
A képek erről az óráról készültek!!A minősége kifogástalan!!Nem most kezdtem Vaterázni,és eddig semmi problémám nem akadt!!
Legközelebb jobban figyeljen,és tegye fel a kérdéseit ha vannak ne csak vaktába licitálgasson!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
