Matyko27 (371) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A hirdetésben 1 év garancia szerepelt a készülékhez. Megerősítést kértem erre vonatkozóan e-mailben, és kaptam is. Ehhez képest a csomagban nem volt garanciapapír és semmilyen indokot nem kaptam azóta sem. A postázással sem vagyok elégedett, ahhoz képest, hogy elsőbbségit fizettem, 6 napot kellett várnom. A készülék rendben van, de az eladóval kapcsolatban felemás érzéseim vannak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TrnkaAndras (48) (Eladó)
Semleges
2011.04.24. 11:50:29
1449185482
A vevő korrekt volt, a termék nem felelt meg neki, a rendszer sajnos nem enged pozitívat adni...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pipikalacs_v (9) (Eladó)
Semleges
2010.07.28. 21:57:30
176373713
Gyors, kedves partner, ajánlom. Messze lakunk egymástól,a szállítást nem tudtuk volna megoldani.
Másik fél: Én is igy véleményeztem. Csak a szállítás volt a megoldhatatlan.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre az üzlet
Másik fél: nem j9tt létre az üzlet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem tudom miért adott pozitivat mikor nem jött létre az üzlet! Meg kéne tanulnia Vaterázni.
Másik fél: Hát ez igaz, kéne még tanulni, mert nem tudtam, hogy hogyan kell semlegeset irni. Bocsi
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
