Picasso-citroen (272) 97.22% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 280 | 357 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 295 | 372 adásvétel |
| Az eladóként kapott 42 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az én hibámból nem jött létre az átvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12430337.gyurek74 (156) (Eladó)
Semleges
2011.04.05. 08:06:55
1444808100
Sajnos a csomag elveszett a postán, hiába volt ajánlott elsőbbségi feladás. Így az adásvétel nem jött össze, a posta ígérete szerint a kártalanítás fedezni fogja a termék árát. A partnerről a véleményem POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elveszett a csomag a postánAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sirdani (2052) (Eladó)
Semleges
2011.03.11. 20:41:39
1435559689
A kért termékeket mind elküldtük, a posta hibájából nem érkezett meg az összes. A maradandó mindössze 4 kártyaolvasót pótoljuk.
Másik fél: FÉL ÉV UTÁN KAPTAM MEG A 11 DB KÁRTYAOLVASÓBÓL ELŐSZÖR 5, MAJD 6 DARABOT. ADDIG VISZONT NAGYON ROSSZ VOLT A KAPCSOLT TARTÁS. TELEFONBA CSAK ÍGÉRGETÉS KAPTAM, EMAIL-RE PEDIG NEM KAPTAM VÁLASZOKAT . MAJD VÉGÜL IS A PARTNER FŐNÖKÉVEL SIKERÜL AZ ÜZLETET LEBONYOLÍTANI !!! ÍGY KAPTAM MEG A TERMÉKEKET ! CSAK AZT SAJNÁLOM, HOGY MIÉRT NEM SIKERÜLT 1 HÓNAP ALATT LERENDEZNI AZ EGÉSZET, MINDEN GOND NÉLKÜL !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katka27_2010 (15) (Vevő)
Semleges
2011.02.28. 15:55:06
1259933323
Kicsit lassú volt.
Másik fél: 2010 NOVEMBERBEN VETTE A TERMÉKET !!!
AKKOR KI A LASSÚ ??? :)))
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tobias_2007 (2058) (Eladó)
Semleges
2011.02.24. 22:57:30
1332211226
Az adásvétel nem jött létre, így újrahirdettem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megtekintés után mégsem feleltek meg a termék paraméterei. Az üzlet nem jött létre.Sajnálom, majd talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajna mindkettőnknek veszteséges lett volna az üzlet ezért nem jött létre!
Másik fél: NEKEM NEM CSAK A VEVŐNEK LETT VOLNA VESZTESÉGES !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
