vvvggg_a (337) 97.2% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 346 | 954 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 29 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 380 | 995 adásvétel |
| Az eladóként kapott 15 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szövegben megadott adatok nem fedték teljesen a valóságot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kismiki123 (884) (Eladó)
Semleges
2014.01.13. 19:28:48
1803380105
Többszöri megkeresést követően,3 hónap elteltével,nem tudok jobbat értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Martizso (1017) (Eladó)
Semleges
2013.12.27. 18:33:02
1836296837
A vásárlói értesítés után 1 héttel kerestem e-mailben.Sajnálom,hogy 21 nap alatt nem tudtunk kapcsolatba lépni...:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Soha nem értettem, miért licitál valaki, ha a licit végét követően , még megkeresést követően sem jelentkezik??
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.eklektique (284) (Eladó)
Semleges
2013.11.20. 14:52:16
1811093987
Sajnos a terméket az aukció időtartama alatt eltulajdonították, ezért az adásvétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a terméket az aukció időtartama alatt eltulajdonították, ezért az adásvétel meghiúsult.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eklektique (284) (Eladó)
Semleges
2013.11.20. 14:51:10
1811086304
Sajnos a terméket az aukció időtartama alatt eltulajdonították, ezért az adásvétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a terméket az aukció időtartama alatt eltulajdonították, ezért az adásvétel meghiúsult.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
RadayAntikvarium (17364) (Eladó)
Semleges
2013.11.14. 10:42:40
1821219701
A vevő nem vette át a megrendelt könyvet. Tisztelettel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
celtictigerbp (144) (Eladó)
Semleges
2013.05.14. 12:07:32
1746978566
A vevő nem ezt a terméket akarta megvenni, de korrekten kommunikálta!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dzsofika (468) (Eladó)
Semleges
2013.01.28. 14:38:59
1677318293
Sajnálom,hogy nem jelentkezett.Üdv.Zs.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzsovannika (777) (Eladó)
Semleges
2013.01.05. 19:17:35
1674534635
Sajnálom.Tovább nem tudok várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitáltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő véletlenül licitált a termékre,de nagyon korrektül viselkedett.AJÁNLOM MINDENKINEK,IGAZÁN BECSÜLETES PARTNER!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem keresett az alábbi partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel sajnos nem történt meg ,mível a vaterán eladtam már ezt az árút jóval ez előtt,véletlenül fent maradt az oldalon az árú! Sajnálom a hibát!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem történt meg mível ezt az árút én eladtam a vaterán jóval előtte véletlenül fent maradt az árú az oldalon!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jopeto_a (433) (Eladó)
Semleges
2012.07.17. 10:39:08
1608820547
Sajnos ilyenkor nem enged a gép pozitívot adni, de legalább a semleges nem rontja az átlagot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Capodegata (495) (Eladó)
Semleges
2012.06.04. 15:09:48
1600998017
Véletlen licit volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
meg adat időre nem jelenkezet..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vilineni (848) (Eladó)
Semleges
2011.11.05. 16:26:11
1488874562
nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint három hónap után értékelnem kell , nem tudok belépni a vaterás menümbe!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolatfelvétel megtörtént, a termék átvétele még nem! Értékelnem kell mert nem tudok belépni a vaterás menümbe! Természetesen ha át kívánja venni a terméket megteheti, a rendelkezésére áll!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudom!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Semleges
2010.02.17. 12:39:19
161423539
Technikai hiba miatt nem jött létre az adás-vétel
Másik fél:
Remélem, hogy az eladónál nem gyakori az ilyen "technikai" hiba.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nehézkes partner
Másik fél: Tekjntettel arra, hogy Eladó ezt a konkrét tételt a nyertes értesítése nélkül konkrétan másnak adta el, vitatkozni szándék esetén is nehéz volna. Az adásvétel a tételre egyértelműen nem jött létre, az értékelt nyilatkozata e rre vonatkozóan semmilyen formában sem igaz.
Ahogy ezt az Eladónak is jeleztem,kifejezetten emiatt a tétel miatt vettem meg a többi Gy. Szabó fametszetet is. Mivel Eladó hibájából éppen a "lényeget" nem kaptam meg, az értékeléssel kapcsolatos mellébeszélést -ha miatt "nehézkessé" váltam is- nem tudom szó nélkül hagyni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nehézkes a hozzáállása..
Másik fél: Ahhoz, hogy az általam szabályszerűen megnyert tételt a relativ alacsony leütési ár miatt szó nélkül másnak adja el, valóban "nehezen tudok hozzáállni", de javított volna a helyzeten, ha a jelentkezésemkor legalább legalább közölte volna a dolgot.
Egyébként ha az egyértelműen negatív ügyletet én enyhe semlegesnek értékelem, gondolom, a legkevesebb az volna, hogy a másik fél a tényeknek megfelelő, kifogások nélküli pozitív értékelést adjon.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nehézkes vele a kommunikáció...
Másik fél: Kommunikálni azt, hogy az általam szabályszerűen megnyert tételt a relativ alacsony leütési ár miatt szó nélkül másnak adja el, valóban kényelmetlen, de legalább szabadkozni vagy elnézést kérni mégis illene.
Egyébként ha az egyértelműen negatív ügyletet én enyhe semlegesnek értékelem, gondolom, a legkevesebb az volna, hogy a másik fél a tényeknek megfelelő, kifogások nélküli pozitív értékelést adjon.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nehézkes volt a vásárlás
Másik fél:
Nem a vásárlás, hanem a történtek megemésztése volt nehézkes.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, hogy nem nyerte el a kedves vevő tetszését a termék. Nem enged pozitívat adni átvét nélkül a vatera rendszere, mert túlléptem a 30 értékelést, de minden rendben volt. Üdvözletem!
Másik fél:
Egyáltalán nem volt minden rendben, de az ügyön már régen túlvagyunk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csilla40 (2670) (Eladó)
Semleges
2009.07.28. 10:02:28
148521917
Reméljük minél elöbb sikeres lesz az adás-vétel!
Másik fél:
Kedves Csilla!
A válaszadási kötelezettséggel a vatera rendszere is arra kényszerít, hogy bevalljam, ez az eddigi egyetlen megoldhatatlannak látszó adásvételem. Sajnálom, hogy az ügy még mindig rendezetlen, ezért ha megvan még, én lemondanék a szekrényről, mert a szállítást nem tudom megoldani. A kellemetlenségért szíves elnézését kérem.
Üdvözlettel Vámos Gábor
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, a terméket villámáron nem kívánta átvenni, mivel véletlenül rálicitált.
Másik fél: A partner korrekten járt el, az ügyet rendeztük.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Illet volna legalább az egyik e-mailemre válaszolni! Nem az a baj, hogy nem kéri, hanem az, hogy ezt nem mondja meg.
Másik fél:
Tisztelt Kiss Zoltán Bence(zobe)!
Szó sincs róla, hogy a könyvet nem kérem, de mivel az elmúlt héten sok tárgyra licitáltam, viszont ma estig külföldön vagyok, a tárgyak átadás-átvételét eddig nem tudtam bonyolítani.
(A könyv és postázás díját ma este-éjjel átutalom.)
Üdv. Vámos Gábor
(2009. 06. 30.)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
