zebrapinty1 (1662) 99.88% felhasználó összefoglaló oldala

99.88% pozitív visszajelzés
(1664 Felhasználó adta)
99.88% pozitív visszajelzés
(1664 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1656 3839 adásvétel
Semleges: 11 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 1664 3852 adásvétel
Az eladóként kapott 508 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Nagyszénás
Regisztráció dátuma: 2008.04.18.
Utolsó belépés: 2023.07.12. 10:23
Inaktív!
39 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

mizil (176) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2020.03.06. 20:07:34

Termékkód

2869466594

Az adás-vétel nem jött létre, ennek ellenére ajánlom a vevőt! Korrekt, kommunikatív Vaterás!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közös megállapodás alapján az adás-vétel nem jött létre
Felhasználó

petraboldi (1717) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2019.01.07. 10:29:43

Termékkód

2686295768

Az adásvétel nem jött létre!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

petraboldi (1717) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2019.01.07. 10:25:41

Termékkód

2686741457

Az adásvétel nem jött létre!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

petraboldi (1717) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2019.01.07. 10:18:45

Termékkód

2686741622

Az adásvétel nem jött létre!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

petraboldi (1717) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2019.01.07. 10:01:21

Termékkód

2685528323

Az adásvétel nem jött létre!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Angel423 (10) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2018.05.16. 19:54:43

Termékkód

2614162034

Nem volt szakszerű a csomagolás így három darab tányér eltörött és elég drga postaköltséget fizettem ,hogy épségben megkapjam a csomagot
Másik fél: Kedves Angéla! Nem értem mit értett azon, hogy nem volt szakszerű a csomagolás, minden tányért külön bubis csomagolóba tettem. Ezzel ellentétben ön ,csak sima újságpapírokba szerette volna, hogy csomagoljam, na akkor tört volna el az összes tányér. A drága postaköltségről pedig annyit, nekem kellett kipótolni nem kevés pénzzel a törékeny szolgáltatást, hogy önnek az összes tányér épségben odaérjen. Sajnálom, de arról nem tehetek, ha a posta is hibázott az ügyben. SENKI SEM TÖKÉLETES, VAGY TALÁN ÖN IGEN!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ferenclionel (595) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.11.07. 10:29:58

Termékkód

1994876039

tönkre ment 3 termék belőle későn vettem észre .az én hibám,nagyon sajnálom!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: tönkre ment 3 termék belőle
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ferenclionel (595) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.11.04. 17:31:14

Termékkód

1989840710

Sajnos több terméknél a méretek kicsik voltak.Így az adás vétel nem tudott létre jönni.A többi az rendben és korrektül zajlott.Csak is ++++++++++++ Vissza várom!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret problémák sajnos
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ferenclionel (595) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.10.27. 18:44:21

Termékkód

1990007396

Maximálisan rugalmas Partner! Sajnos a személyes megtekintés után a termék nem felelt meg, így az adás-vétel nem jött létre! Viszont a többi az megfelelt. Csak is ajánlani tudom!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nagyi101 (24) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.11. 19:06:08

Termékkód

1702195946

ggggggggggggggggggggggggggggggg
Másik fél: ????? Több mint egy hónapja várok az utalására, ami a mai napig nem történt meg, és még én kapok semleges értékelést?! Egyébként, tetszik a szöveg!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mazda790 (86) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.11. 15:23:07

Termékkód

1563555491

Sajnos nekem közbe jött valami és nem tudtam kifizetni ,de az eladó nagyon rendes volt és nem adott negatívat .Csak ajánlani tudom .NAgyon rendes rugalmas és megértö eladó .Amugy csakis pozitív!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.