zebrapinty1 (1662) 99.88% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1656 | 3839 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1664 | 3852 adásvétel |
| Az eladóként kapott 508 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adás-vétel nem jött létre, ennek ellenére ajánlom a vevőt! Korrekt, kommunikatív Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közös megállapodás alapján az adás-vétel nem jött létrepetraboldi (1717) (Eladó)
Semleges
2019.01.07. 10:29:43
2686295768
Az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petraboldi (1717) (Eladó)
Semleges
2019.01.07. 10:25:41
2686741457
Az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petraboldi (1717) (Eladó)
Semleges
2019.01.07. 10:18:45
2686741622
Az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petraboldi (1717) (Eladó)
Semleges
2019.01.07. 10:01:21
2685528323
Az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem volt szakszerű a csomagolás így három darab tányér eltörött és elég drga postaköltséget fizettem ,hogy épségben megkapjam a csomagot
Másik fél: Kedves Angéla!
Nem értem mit értett azon, hogy nem volt szakszerű a csomagolás, minden tányért külön bubis csomagolóba tettem. Ezzel ellentétben ön ,csak sima újságpapírokba szerette volna, hogy csomagoljam, na akkor tört volna el az összes tányér. A drága postaköltségről pedig annyit, nekem kellett kipótolni nem kevés pénzzel a törékeny szolgáltatást, hogy önnek az összes tányér épségben odaérjen. Sajnálom, de arról nem tehetek, ha a posta is hibázott az ügyben. SENKI SEM TÖKÉLETES, VAGY TALÁN ÖN IGEN!!!
ferenclionel (595) (Eladó)
Semleges
2014.11.07. 10:29:58
1994876039
tönkre ment 3 termék belőle későn vettem észre .az én hibám,nagyon sajnálom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: tönkre ment 3 termék belőleAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ferenclionel (595) (Eladó)
Semleges
2014.11.04. 17:31:14
1989840710
Sajnos több terméknél a méretek kicsik voltak.Így az adás vétel nem tudott létre jönni.A többi az rendben és korrektül zajlott.Csak is ++++++++++++ Vissza várom!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret problémák sajnosAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ferenclionel (595) (Eladó)
Semleges
2014.10.27. 18:44:21
1990007396
Maximálisan rugalmas Partner! Sajnos a személyes megtekintés után a termék nem felelt meg, így az adás-vétel nem jött létre! Viszont a többi az megfelelt. Csak is ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ggggggggggggggggggggggggggggggg
Másik fél: ????? Több mint egy hónapja várok az utalására, ami a mai napig nem történt meg, és még én kapok semleges értékelést?! Egyébként, tetszik a szöveg!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nekem közbe jött valami és nem tudtam kifizetni ,de az eladó nagyon rendes volt és nem adott negatívat .Csak ajánlani tudom .NAgyon rendes rugalmas és megértö eladó .Amugy csakis pozitív!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
