pucutopi (57) 90.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Semmi gond, közben én is meggondoltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő jelezte, hogy mégsem tud a megbeszélt időben megjelenni, és majd jelentkezik, de végül nem jelentkezett.29448.Donsasa (148) (Eladó)
Semleges
2010.02.19. 12:12:21
162542514
Ez van, mert jószívű vagyok, azért nem negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Utalni nem szeretett volna, utazni sem, én meg 35 km-t nem kocsikázok 800Ft-ért!A jutalékfizetés miatt sajnos nem tudok pozitívat adni.
Másik fél: Teljesen ok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtunk megegyezni,mert közben elkelt az áru.
Másik fél: igen sajnos igy volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
352305.romoka1 (50) (Eladó)
Semleges
2009.12.15. 14:03:55
158344685
igazából negatívat érdemelne de mivel ő is semlegest adott én is azt adok.
Másik fél: Köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem felelt meg a vevőnek.
Másik fél: Korrekt kiváló vaterás
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
december69 (1959) (Eladó)
Semleges
2009.12.09. 21:10:14
156951050
Nem adok negatívot, mert nem olyan erteku termekrol van szo. Nem valaszolt az emailekre. Maskor figyelmesebben.
Másik fél: Elnézést közbejöttek problémák.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
babilon569 (566) (Vevő)
Semleges
2009.11.17. 20:36:33
154824342
Az adásvétel létrejött de csak az eggyik megvásárolt terméket küldte el!
A másik termék vételárát azóta sem utalta vissza!
Mindenki saját belátása szerint kössön üzletet a fenti eladóval!
Másik fél: Bocsánat
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
867345.donskft (119) (Vevő)
Semleges
2009.11.09. 11:52:03
155244578
Sajnos nem volt üzlet!
Másik fél: Ezt én is igy látom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másképp oldottuk meg.De++++++!
Másik fél: Korrekt vaterás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Áhh na mind1, áhh na mind1"...... A Férjem Kórházban van! Nem lehetett volna egy email-t vagy sms-t küldeni és megkérdezni mi a baj? Mintsem itt értékelést készíteni? ÁHH NAH MIND1.
Másik fél: De hát küldtem sms-t
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1098552.manta80_a (4) (Vevő)
Semleges
2009.09.03. 16:50:00
152256196
én is sajnálom
Másik fél: Ne haragudj....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
méret probléma miatt meghíusult az adás-vétel
Másik fél: Ez igy igaz
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
897502.ricotuning (88) (Eladó)
Semleges
2009.06.26. 12:36:55
148803879
sajnso ne tudtuk összehozni a személyes átvételt, de korrekt vaterás!
Másik fél: Nagyon korrekt partner.Csak ajánlani tudom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másként oldottuk meg, ajánlom.
Másik fél: Másként oldottuk meg, ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
