MiklosiS (1517) 99.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1521 | 2204 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1537 | 2221 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1223 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
REEtheRIGHT (15) (Vevő)
Semleges
2016.03.15. 10:32:26
2196052214
Sargulas valoban lathato, de a legkevesbe sem zavaro a huzaton.ugyanakkor a kezvedon es az ulesvedon lathato kek folt, es kek szor, igencsak. A ket huzat arnyalata kozti elteres mar annal inkabb. A kepeken, igy hogy a kezemben van, mar latom, ha akarom. Meg egyszer nem vasarolok igy. Megerkezett, csuszassal,de idoben, viszont a foltok es a kek szor miatt,amennyiben ezt az anyagot lehet igy kezelni, csak festes utan hasznalhato kulturaltan. Sok-sok kerdes utan vasarolni!mindenkinek ezt ajanlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.agidora12 (1495) (Vevő)
Semleges
2012.09.11. 08:07:58
1638424955
Sajnálom!Hiányoztak gombok,kapucnik,koszos-foltos,nálam ez nem krém minőség.
Másik fél: Azt javaslom legközelebb olvasd el a leírást tüzetesen!! és ha valami nem tiszta KÉRDEZZ!!!!Nem 100% krém csomagot hírdettem kb. 800ft/db áron. Tanulj meg ár érték arányban is gondolkozni :-))+ OLVASNI!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
icamama42 (975) (Vevő)
Semleges
2012.08.25. 16:49:47
1629596843
Tévedésből volt fent az áru,így hiába nyertem meg,nem az enyém.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1303470.szeleijanos (39) (Vevő)
Semleges
2012.03.13. 17:25:51
1556289695
Le ejtette tört?? nemjött létre az vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vettem meg a terméket mert féreértés történt!!
Másik fél: Bocs, de egyeztettünk licit előtt, licitáltál, elküldtem az adatokat és 2 hétig semmi válasz - ezért nekem miért jár semleges??????????????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mohosszilvia (583) (Vevő)
Semleges
2011.10.21. 20:11:10
1480308456
Kedves eladó, többször vásároltam Nála a gyerekeimnek,de ezuttal nem azt kaptam amire számítottam, sajnos elég sok pénzt dobtam ki az ablakon.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a csomag eltünt,bár én kértem sima levélként.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AuroraShop (2498) (Eladó)
Semleges
2011.03.10. 21:04:27
1444871074
A vevő pozitív,a rendelés egyéb ok miatt meghiusult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Visszavont rendelés!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lehet, hogy a termék megfelelt a leírásnak, de az én elképzeléseimmel nem találkozott. Eléggé szedett-vedett bálaalja csomagot kaptam, amire a válasz az volt, hogy mit vártam 375 Ft/kg árért. Szerettem volna visszaküldeni saját költségen a csomagot,+a jutalék kifizetésével,de erre lehetőség nem volt. Szerintem ez mindent elárul. Az eladó segítőkészen elküldte a fotókat, hogy tovább tudjam adni a csomit,de nem sikerült.Kérdezzetek vásárlás ELŐTT, nekem jó drága tanulólecke volt. Azért köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pirospozsgas_t (400) (Vevő)
Semleges
2011.02.19. 09:49:09
1437867815
Sajnos azóta sem kaptam meg a nadrágot! A felelősség az enyém, mivel sima postával kértem! Üdv:Pp.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött a vevő miatt létre, de a jutalékot azonnal - kérés nélkül - megfizette, korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.