Mejike_a (177) 91.16% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 196 | 218 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 19 | 22 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 232 | 258 adásvétel |
| Az eladóként kapott 13 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó a megkeresésemre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adás-vétel, ugyan 7 hét után, de végül is létrejött. Sajnos az áru sérülten érkezett, de ez nem érintette a működését, így nem reklamáltam. Az eladó, sajnos kommunikációban sem állt a helyzete magaslatán. A vatera jelzése szerint az eladót kizárták a szintérről. Ennek ellenére, az eladó pozitív előélete miatt mégsem értékelem negatívra a tranzakciót, mert azt gondolom, valami zavar lehet most az életében, és ha rendbejön, ismét teljesjogú tagjává válhat a vatera közösségének.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barathivan (413) (Vevő)
Semleges
2010.09.16. 09:44:56
176888752
Sajnos a terméket a mai napig nem kaptam meg,pedig rendben elöreutaltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tutanhamon01 (75) (Vevő)
Semleges
2010.09.01. 13:36:05
178490279
Ne haragudj nem merek utalni,remélem mihamarabb rendeződnek a dolgaid.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hát kb. két hónap után, de végre megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett, de csak késve!
Másik fél: Én majd két hónapot vártam az utalásra de semmi gond, mindig öröm az ilyen értelmes értékeléseket olvasni... :D
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ha nem sietős!!! 2 HÓNAP alatt sikerült a postázás. Viszont nem tagadta le és, végül megjött a termék. Kicsit többet törődne vele, akkor nem lennének malőrök.
Másik fél: Teljesen jogos, de a kioktatást kérem inkább a gyerekeinek vagy egyéb családtagjainak tartogassa... ;)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött össze
Másik fél: Rákérdeztem az utalásra mira azt válaszolta, hogy az hitte már elutalta de utána néz, erre két hétre rá ez az értékelés, finoman szólva nem jött össze...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árucikk postázására (első alkalommal) az "utolsó utáni" pillanatban került sor (de az eladó mindvégig tájékoztatott e-mail-ben). Műszaki problémák miatt cserére volt szükség. Ez rendben, az eladó jó hozzáállásával (3 napja) megtörtént. Apró megjegyzés, hogy talán a hibás készülék visszaküldésének postaköltségét nem a vétlen vevőnek (azaz nekem) kellett volna állnom (de végülis "nem vágott a földhöz"). Az eladó a problémákat figyelembe véve végig együttműködő volt.
Másik fél: Apró megjegyzés, hogy nekem se fizetik meg a visszaszállítás költségét ha kicseréltetek egy terméket, még sose ajánlották fel a benzinköltséget, ezen is érdemes elgondolkodni...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó korrekt, csak elfelejtette leírni, hogy
az általa árult termék az Eu szabvány konektorban
nem használhatók, és hogy nem riasztja a rovarokat, sőt !!!
Másik fél: Bár megoldható lett volna, hogy ha nincs megelégedve a termékkel vissza veszem de így sokkal kényelmesebb és gerinctelenebb intézni a dolgokat, én is használom a terméket és nekem bevált, erről ennyit, mindenki meneküljön az ilyen kedves vevőktől...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
173199.vt-golf (15) (Vevő)
Semleges
2010.06.27. 17:22:51
170741136
Minden rendben.
Másik fél: Semmi sincs rendben, magyarázatot kérek a semleges értékelésre, elegem van már, hogy mindent a hirdetésben foglaltak szerint csinálok és mindenki úgy értékel ahogy kedve van...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbizható vaterás ajánlom mindenkinek akinek nem sürgös az átvétel, nekem beletelett három hétbe.
Másik fél: Ha valaki rendesen elolvassa hirdetést észre veheti, elég nagy betűkkel fel van tüntetve, hogy a szállítási határidő készlethiány esetén akár 3 hét is lehet, de sajnos nem tudom elég nagy betűkkel kiírni...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbizható vaterás ajánlom mindenkinek akinek nem sürgös az átvétel, nekem beletelett három hétbe.
Másik fél: Ha valaki rendesen elolvassa hirdetést észre veheti, elég nagy betűkkel fel van tüntetve, hogy a szállítási határidő készlethiány esetén akár 3 hét is lehet, de sajnos nem tudom elég nagy betűkkel kiírni...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze az adás-vétel.
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A késést és a hiányos tájékoztatást letekintve a terméket megkaptam.
Másik fél: No komment...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nincs megjegyzés!
Másik fél: Szintén nincs megjegyzés!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos még a mai napig nem kaptam meg a megvásárolt autós FM szettet.
Megbeszélés szerint én postára adtam az összeget + a postaköltséget. Jeleztem az eladónak, hogy még nem kaptam kézhez az árút. Ő visszaírta, hogy a szállítási idő 5-10 nap. Már az is jócskán eltelt, de még mindig nem kaptam árút.
Másik fél: A vásárló utalása márc. 25.-n érkezett be a számlámra, a hírdetésben VILÁGOSAN szerepel, hogy "szállítás az utalás beérkezését követően 10-14 munkanap", a 14 munkanap márc. 25.-hez képest ápr. 15.-n jár le, nem tudom ennél szájbarágósabban megírni a hirdetéseket, az összeget természetesen visszautalom és kérem a jövőben inkább másnál vásároljon...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
388682.bagfaa.t.sze (47) (Vevő)
Semleges
2010.04.06. 17:14:47
165331292
Korrekt partner, megbízható.
Másik fél: Megbízható partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
