renilili_t (128) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
AJÁNLOM mindenkinek!! Bocsi de 39 -40 es-re emlékeztem Előfordul az ilyen Nem csak veled jártam így és amit utólag kicsinek,v nagynak találok nem vásárolom meg!!!!Szerintem korrekt voltam annyiból,h legalább jeleztem nem eltűntem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyulaniki_t (668) (Vevő)
Semleges
2008.10.16. 17:29:32
436677410
Sajnos a leírásban nem szerepelt, hogy a felső meg van égetve vasalóval, úgy lett fényképezve, hogy az ujja ezt a hibát takarta. Az észrevételemre nem reagált. Különben minden rendben ment, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyulaniki_t (668) (Vevő)
Semleges
2008.10.16. 17:27:04
434900749
Minden rendben ment, de a leírásben nem szerepelt, hogy a nadrág agyonhasznált. Különben megbizható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Roberta_2009 (2550) (Vevő)
Semleges
2008.10.02. 13:59:01
439297887
A nadrág megérkezett.A leírásben nem szerepelt/a fotón nem volt látható,mert úgy volt fényképezve/mindkét térdén koszos.Remélem egy mosással kijön majd.Egyébként minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.