hellme (461) 99.15% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 465 | 509 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 490 | 534 adásvétel |
| Az eladóként kapott 141 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
arctech (1297) (Eladó)
Semleges
2023.08.30. 15:34:10
3291438155
Köszönöm a vásárlást. Minden rendben ment, másoknak is ajánlom a vevőt,korrekt, pontos,megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt már elérhető abban a színben amit szeretett volna.Egyetlen termékhez sok volt a száll. ktg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tuszinka79 (1110) (Eladó)
Semleges
2015.09.13. 00:02:46
2118757487
Méretpróbléma miatt nem jött létre az űzlet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, valaki hozzá férhetett a fiókomhoz, én már évek óta külföldön élek,a fiókot és az ott levő elérhetőségeimet sem használom már évek óta. Akkor értesültem a vásárlásról, amikor az ügyfélszolgálaton kértem hogy a fiókomat töröljék. Sajnálom a kellemetlenségeket tőlem kívülálló okokból keletkeztek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Badgirl07 (298) (Eladó)
Semleges
2013.09.22. 12:11:45
1800993665
Sajnos nem jött létre az adás-vétel. Ennek ellenére a partnert ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel sajnos nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos én nem erre a termékre gondoltam, így nem jött össze az adásvétel. Köszönöm az eladó megértését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, kulturált, intelligens partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a vevő végül nem tudta átvenni a terméket, de meg tudta indokolni az okát !Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termeken az egyik gomb nem ugy reagalt(kattant), mint a tobbi, igy nem vettem at es abban allapodtunk meg, hogy az elado utanajar a dolognak. Igazan kar, ugyanis a termek egyebkent nagyon jo allapotban volt. Az elado kesobb megerositette, hogy valoban hibas, de a kapcsolo cserejevel szerinte javithato. Ez igy mar nekem tul sok forrasztast jelentett es vegleg elalltam a vasarlastol. Mindemellett az elado pontos, gyors, baratsagos es korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
grizzlymadve (138) (Vevő)
Semleges
2013.06.04. 22:36:28
1753659626
Hosszas huzavona után elálltunk az üzlettől az én figyelmetlenségem miatt.Az eladó teljesen készséges és megértő volt.Sajnálom,h így alakult.Ennek ellenére maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A processzor kompatibilitási problémák miatt nem volt jó az alaplapomba (pedig a hivatalos honlapon is azt az információt lehetett olvasni, hogy az alaplapom tudja azt kezelni), ezért nem jött létre az adásvétel. Az eladó hozzáállása korrekt volt, az előzetesen megbeszéltek szerint tartotta magát a néhány napos pénz-visszafizetési garanciához. Ennek fényében ajánlom őt mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bakosbalazs10 (61) (Vevő)
Semleges
2012.07.24. 00:29:04
1606178336
.......................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SworksEpicWC (448) (Vevő)
Semleges
2012.05.30. 08:32:37
1591062533
Sajnos mostanában nem nagyon értem rá e-mailezgetni. A proci kellett volna, bár ok hogy én 5e Ft-ot mondtam licit előtt, de a leütési ár közel a fele volt, amiért persze te nem voltál hajlandó eladni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aukcioakcio (1485) (Eladó)
Semleges
2010.06.16. 23:57:39
172318096
Sajnos a vevőnek nem erre a termékre volt szüksége, ezért az üzlet nem jött létre. Egyébként megbízható, és rendben ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
marhaporkolt80 (130) (Vevő)
Semleges
2010.02.20. 11:14:13
158929019
No comment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció sajnos nem jött létre a vevő figyelmetlensége miatt. Ezúton is az eladó elnézését kérem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,pontos üzleti partner.Mindenkinek ajánlani tudom.Más tipusra gondoltak, ezért nem jött léter az adásvétel.
Másik fél: Nem hibáztatható senki, a partner korrekt volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Avocados_a (12) (Eladó)
Semleges
2009.09.22. 18:43:12
152334455
Semleges értékelést adok...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Semleges értékelést adok...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
én hibámból nem jött létre sorry
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze!
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
