10460956.Csipike4 (293) 97.72% felhasználó összefoglaló oldala

97.72% pozitív visszajelzés
(300 Felhasználó adta)
97.72% pozitív visszajelzés
(300 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 300 474 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 7 8 adásvétel
0 0 309 485 adásvétel
Lakhely: Berzék
Regisztráció dátuma: 2008.04.25.
Utolsó belépés: 2009.11.13. 09:20
Inaktív!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

kissen_t (1391) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.07.23. 14:25:42

Termékkód

385648310

A mások által küldött koszos, macskaszőrős dolgok miatt pont nálam borult a pohár, ahogy elmondta...abszolut nem megértő, sajnálom, de a rágalmazásod, sértegetésed kicsit sok volt..soha ne hibázz, maradj ilyen tökéletes..
Másik fél: A pohár ott borult amikor közölted velem,hogya táskákat már eladtad vagy eltüntek amire már el is utaltam a pénzt és még utánna te háborogtál,hogy látatlanba nem fogadtam el mást.én nem vagyok tökéletes,csak te hanyag!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kissen_t (1391) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.07.23. 14:22:31

Termékkód

385633703

Jó szívvel nem ajánlom, ha csak nem vagy ugyanolyan tökéletes, mint ő...különben nem köszönöd, meg azt amit tőle kapsz .A stílus meg külön élmény ahogy kiosztja... Emberségből...megbukott...:-((((
Másik fél: "te" VAGY A "jószívű""emberség"MINTAKÉPE!!!Én nem vagyok rossz indulatú,mindenből 5*-re értékellek hátha ettől jobb lesz a napod!Minden jót kívánok neked!őrizd meg a nyugalmad és az a jó szíved sokáig fog élni!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

6823027.elefant16 (183) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.06.18. 13:03:44

Termékkód

376063212

3 db használható ruhadarab volt a csomagban azokat már kinőttük,mert egy másfél évesre valók. A többit megmondom őszintén én még a Máltaiak csomagjába se merném beletenni! Rettenetesen foltosak szakadtak dobom a kukába!
Másik fél: Én már valóban kaptam használhatatlan ruha darabokat de te meg ezek szerint még nem!Ezek 1ft-ról indultak és használtak!Aki új ruhát szeretne menjen a butikba vásárolni ott van tökéletes csak ki kell jól nyitni a pénztárcát!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.