torpilla42 (428) 99.77% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 428 | 1007 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 444 | 1023 adásvétel |
| Az eladóként kapott 445 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Cassandra21_a (2191) (Vevő)
Semleges
2020.02.03. 16:32:35
2850286814
Az eladó nem találta meg a terméket. De korrekt volt, kommunikatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri megkeresésre sem reagált az eladó, így meghiúsult az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
galina85_a (14) (Vevő)
Semleges
2018.04.11. 19:34:17
2608680563
Sajnos a termék méretei rosszul voltak feltüntetve, nem lett volna jó, így meghiúsult a vásárlás. Az eladó viszont nagyon kommunikatív, a megtekintéssel kapcsolatban is rugalmas volt, így továbbra is figyelemmel kísérem, hátha hamarosan lesz olyan amit keresek!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++++ajánlom+++++
Másik fél: Ha ajánlasz ,akkor miért is semleges?Személyesen vetted át ,semmi problémát nem jeleztél.
Amatőr vaterás vagy !Tiltólista !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
legközelebb!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos én miattam nem jött össze az adásvétel! De az eladó megértő! Köszönöm. Maximálisan pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hiányosnak éreztem a játékot. Babaforgó kiságyra-ként volt meghirdetve, de két különböző játékból áll, nincs mivel a kiságyhoz rögzíteni.
Másik fél: Semmilyen módon nem jelezted hogy a termékkel gondod van.Visszaküldhetted volna és én visszaveszem ha nem vagy elégedett.Nem 2 játékból áll--és nem szerepelt a képeken tartóelem.
Javaslom a jövőben új babajáték boltban való vásárlást.
Hajni
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
14409068.Emilia04 (3) (Vevő)
Semleges
2016.12.03. 15:59:58
2377412120
Sajnos halál esett miatt el voltam utazva.Ezt jeleztem az eladónak. Technikai okokból nem sikerült utalni.Hétfőn tudtam volna .
Másik fél: Andersen nagy mesemondó volt.de te még rajta is túlteszel!Össze vissza hadoválsz -igérgetsz - többszöri fizetési igéretet teszel-de pénzed NINCS-
JÓ mese az utazás de a vaterára azért be tudtál lépni azóta többször is !BÁNOM HOGY NEM NEGATÍVOT ADTAM NEKED-JOGTALAN A SEMLEGESED-TE VAGY FIZETÉSKÉPTELEN!REMÉLEM AZ ÉLETBEN NEM TALÁLKOZUNK.INKORREKT,MEGBÍZHATATLAN VAGY.TILTÓLISTA
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
egyeztetéskor kiderült, hogy nincs meg a termék, így nem kaptuk meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fabrikamuhely (119) (Vevő)
Semleges
2015.11.30. 21:21:50
2157130046
Segítőkész, gyors,szuper Vaterás, szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:37963219 (171) (Vevő)
Semleges
2015.11.19. 14:54:44
2145761399
Mit is mondhatnék.. a kapott gyerek gumicsizmának semmi köze a képen látható darabhoz. A képen lévő színe kék, zöld, fekete és fehér terep mintás. A kapott darab világos és sötét zöld illetve barna. Még a minták is teljesen eltérőek, kizárólag a méret egyezik. Elhasználjuk, mert a visszapostázással nem költök mégtöbbet rá, de csalódott vagyok. Nem korrekt, becsapottnak érzem magam!
Másik fél: A vaku használata színárnyalatbeli különbségeket okozhat. A tisztelt vásárló nekem semmilyen módon nem jelezte a problémáját inkább adott egy semlegest. Ha írt volna simám visszautalom a vételárat, de ő inkább értékelt. Értékelése jogtalan számomra sérelmes, senki nem csapta be őt. Senkinek sem ajánlom a vele való üzletkötést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kraszaniko (24) (Vevő)
Semleges
2015.11.10. 18:25:50
2134153577
Sajnos hiába vettem fel írásban és telefonon is vele a kapcsolatot,nem kaptam meg a licitált terméket! Rosszul tudja hogy én nem reagáltam, először én kerestem de nem igazán foglalkozott velem. Én egyáltalán nem kaptam semmiféle üzenetet, nemhogy válaszolnom kellett volna!!!!!!!!!!kénytelen voltam máshol megvenni azt a h....e macskát a kislányomnak. oktalanul ne vádaskodjon rólam!!!!!!!
Másik fél: Andersen nagy mesemondó volt, de te még rajta is túl teszel. Egyáltalán nem hivtál telefonon és nem kerestél leveleimre nem reagáltál. Komolytalan vaterás mindenkinek azt ajánlom kerülje. Tiltó listán vagy és ott is maradsz örökre.Felelőtlenül licitálgat aztán meg eltűnik mint Petőfi a segesvári csatában.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott.
Másik fél: Azt írtad minden rendben zajlott. Kérdem én akkor miért kapok én semleges értékelést??? A terméket azonnal elküldtem - nem értem - nálam tiltó lista.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt!
Másik fél: Mi volt rendben? Hetekig csak írogattál hogy licitálsz még de nem tetted és nem is fizettél - egyáltalán nem volt rendben - nálam tiltó lista.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
