alfisssimo (900) 98.7% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 911 | 1060 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 53 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 976 | 1126 adásvétel |
| Az eladóként kapott 689 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
gekicsi123 (127) (Vevő)
Semleges
2016.01.08. 09:33:42
2168356040
Nem jött létre az adás vétel...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és pontos eladó, egy lego ritkaságot vettem tőle, amire azt állította, hogy teljesen hiánytalan. Összesen kb 6000 ft-nyi alkatrész hiányzott belőle, amikor feldobtam neki, hogy fizesse ki, közölte, hogy inkább visszaveszi, és majd eladja így hiányosan másnak. Természetesen nem adtam vissza, de így már nem volt annyira jó az ár érte...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon örül a kisfiam a lego-nak mikor megkaptuk, kb. 3 percig!! Ugyan is csak akkor derült ki, hogy ÖSSZE VANNAK RAGASZTVA az elemek!!!!! Ha nem lett volna itthon a kisfiam és nem látta volna a csomagot, egészen biztos,hogy küldtem volna vissza a feladónak! Ha fel lett volna tüntetve bárhol is az aukción-mint más eladóknál szokott!!-egészen biztos, hogy nem adtam volna ennyit érte. Becsapva érzem magam, semlegesre értékelem az eladót, és biztos, hogy többet nem vásárolok tőle! Nem is ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Termékkel minden rendben volt, postaköltségként kért többet mint amennyibe került valójában és a különbözetet a mai napig nem rendezte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Habakukk111 (119) (Vevő)
Semleges
2013.05.14. 09:52:42
1748139707
Sajnos nem jött létre az üzlet, de az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Más volt a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az adásvételtől közös megegyezés alapján elálltunk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vespaboy82 (822) (Eladó)
Semleges
2013.03.11. 07:10:42
1712629691
Sajnos nem felelt meg a meret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék kissé kopott és karcos volt, ami szerintem nem takarja a leírásban feltüntetett "eredeti állapotot". Annek ellenére az adás-vétel rendben zajlott.
Másik fél: Erdekes hogy szemelyes atvetelkor nem reklamalt.Igen,szep allapotu eredeti termek.Reszletes fotokon latszik.Feltetelesen ajanlott partner.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Önhibánkon kívül meghiúsult a tranzakció... De korrekt, megbízható eladó!
Másik fél: Veletlenul licitalt,de jelezte.Korrekt volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adás-vétel az én hibámból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2db-ra lett vna szükségem, nem találtam párt neki
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék megvásárlása a licitálás után feleslegessé vált. Kértem licittörlést melyre az eladó nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1442835.NettiS (18) (Vevő)
Semleges
2012.09.05. 13:04:41
1499189669
.............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék már eladásra került.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás rendben lezajlott! Az eladó em egy kommunikatív fajta! Ez nem csak az én kérdéseimre adott válaszból látszik, hanem a többiek által feltett kérdésekre adott válaszokból is. Ezek után plusz kérdést fel sem mertem tenni. Az áru ennek megfelelően olyan, amilyen. Na dehát ez van!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó válasza késett, illetve nem válaszolt.A terméket licittel sikerült megvennem.Az átutalás megtörtént, közvetlenül az eladó számlájára! A termék viszont nem került postázásra, és csak érdeklődés után derült ki az ok. Végül több, mint 8 nap után kaptam meg a görkorcsolyát. Én NEM AJÁNLOM, MERT NEM KORREKT, A CSOMAGOLÁS =NULLA, A KAPCSOLAT TARTÁSA MINŐSÍTHETETLEN!!!!..és bármilyen értékelést ad rólam, akkor is ez az igazság!
Másik fél: Elnezest hogy van a vilagon hosszu hetvege es batorkodtam elutazni.Valoban 4 nap utan tortent a postazas es agyari csomagolasaban a mi nem felelt meg urasaganak.NEM AJANLOTT VEGTELENUL PROBLEMAS EMBER.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A 4,8kg duplo valójában csak 3,8kg volt. Telefonon történt egyeztetés, de a tévedést nem ismerte el, ennek ellenére igéretett tett a licitár részleges visszautalására ( a súlyarányos visszatérítést nem fogadta el). Az átutalást kb 1hét alatt, többszöri email-váltás után teljesítette.
Másik fél: Igen on szerint volt kevesebb szerintem nem.Erdekes hogy csak on reklamalt es a tobbiek nem...Az en merlegem hibatlan es annyi volt amennyit irtam.Becsuletbol visszautaltam a penzt de kar volt mert inkorrekt modon megvarta a pozitiv ertekelesemet es erre semlegest kuldott.NEM AJANLOM,VEGTELENUL PROBLEMAS EMBER.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom az én hibámból nem jött létre véletlen szerűen licitáltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnalom,a vasar nem jött letre! A szabalyozó nem megfelelően működött! Az eladó keszseges es rugalmas volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékből sajnos hiányzott a gyári tartozék akksi (nem sima tölthető elem), mellyel a szülői egység hordozható lenne. Ez nem volt feltüntetve a terméklapon (az eladónak nem tűnt fel a hiánya . . .), így csak fix helyen - korlátozottan - használható a termék. AZ ELADÓ FELAJÁNLOTTA A TERMÉK VISSZAVÁSÁRLÁSÁT így azonban 2.000,- buktam volna a postaktsgen. . .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem tájékoztatott hogy a konyha oldalán a vasaló kitámasztója letört hiányzik így használhatatlan ,továbbá a másik oldalon a törölközó tartó is letört nincs meg. A konyha kartondobozba mindenféle bélelés nélkül érkezett, csoda hogy nem tört darabokra. Vaterafutárral biztosítva kértem úgy utaltam el az összeget viszont sima csomagként postán érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kicsit később érkezett meg az árú mint ahogy az utalás megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom ,hogy nem jött létra a vásárlás. a sátron volt egy pici lyuk amit az eladó sajnos nem vett észre amikor leütöttem a terméket . nagyon kedves és kapcsolat tartó eladó. remélem azért majd még sikerül üzletelnünk:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bár nem funkcionális, inkább esztétikai hiba, sérülés volt a terméken, korrektebbnek tartottam volna, ha ez előre jelzik a hirdetésben és nem hibátlannak jelölik meg a terméket - nagyobb felületen szakadt volt az üléshuzat
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom betegség miatt az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az utalástól számitott több mint egy hétre rá adta fel a csomagot, és a csomagolása is pocsék volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A TERMÉK HIÁNYOS
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó korrekt és kommunikatív,az adás-vétel az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
allbkrisztina (60) (Vevő)
Semleges
2011.04.08. 09:26:29
1435815289
Semleges.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sdfghjélkm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem felelt meg a termék! Az eladó korrekt volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a kért árut nem kaptam meg,mert ELFELEJTETTE,hogy közben már ELADTA.az utalt pénzösszeget időben visszakülde.NO COMMENT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
antolucci (172) (Eladó)
Semleges
2010.12.26. 19:09:38
189660260
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel! A vevő gyors és megértő volt! Korrekt vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az én hibámból nem jött létre az aukció!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az én hibámból meghiúsult a tranzakció,ennek ellenére korrekt partnerként könyvelem el.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A gépet rendben megkaptam, de kisebb belső hibákkal. Az eladó készséges volt, de nem igazán értett a készülékhez, kipróbálásra nem volt jó lehetőség, a hibák később jelentkeztek, a javításuk még folyamatban van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tettem eleget a kifizetésnek mert közbejöttek fontosabb dolgok de elmondtam a tulajnak hogy később ki tudnám fizetni..de hát ez van nem kell rám várni nyilván ha tettek jobb ajánlatot.egyébként korrekt, kommunikatív eladó ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméken olyan sérülések is voltak, melyek a leírásban nem szerepeltek, illetve a fotókon nem voltak láthatóak. Nagyon sajnálom, hogy így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem az eladó hibája miatt hiusult meg,Sajnos el kellett utaznom, és ott nem volt net.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
558659.szjozsi956 (425) (Vevő)
Semleges
2010.06.21. 08:27:16
169589070
Az áru megérkezett,de voltak gondjaim vele,egy csomó alkatrész hiányzott a tápegységéből ! Ha vásárolsz tőle ,előtte faggasd ki,nehogy pórul járj !A csomagolás sem volt a helyzet magaslatán . Tudom nehéz becsomagolni egy LCD -t de a szerencsén múlott,hogy a talpa nem törte össze a kijelzőt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem felet meg az elvárásaimnak de az eladó korrekt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A magnót megkaptam. Sajnos az állapotával kapcsolatban bizonyos dolgok nem szerepeltek a leírásban. -a jobb hátsó sarkánál erős benyomódás van -A fedelén ugyanott kb 5-6 centis "V" alakú repedés található. -A motorja hibás, javítani is próbálták. Csak be volt rakva a helyére, csavarjai hiányoztak, így rögzítve sem volt. Szerintem ezek olyan dolgok, amiket jelezni kellett volna. Kétlem, hogy nem volt tudomása róla. A külsérelmi jelek láthatóak, a rögzítetlen motor minden mozdításnál lötyög.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megvásárolt takaritógép fogantyúja törött volt, mikor kicsomagoltam a dobozból.Nem törékenyként lett feladva,ami ugyanannyiba került volna mint simán feladni,bosszantó!!!!!
Másik fél: Mivel alkudozott igy 990-es postakoltseggel lett kuldve!Szivesen kuldtem volna torekenykent ha nem akart volna sporolni rajta!Egyebkent nem ugyanannyi hanem 2250ft!Legkozelebb nezzen utana!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Értékelésem pozitív,összességében a termékkel elégedett vagyok,működik.Azt azonban elfelejtette közölni hogy a kielzőegység karaktervilágítása nem egyenletes,jelentős különbség van köztük,és pulzálnak.Mivel rákérdeztem műszaki állapotára,a korrekt tájékoztatáshoz ez is hozzátartozott vona.Működés közbeni fotók nem véletlenül nem készültek róla, pedig ezt is külön kértem a terméklapon,a kérdések az eladóhoz rovatban.PROFI eladótól profi tájékoztatást várok,a hibákat is megemlítve.- AJÁNLOM -!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló kommunikáció, pontos termékleírás. Az, hogy a futár nem megfelelően kezelte a csomagot, nem az eladó hibája. A futár miatt semleges a tranzakció. Jó eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
813721.lorinczcsa (6) (Vevő)
Semleges
2009.12.18. 16:13:06
158783991
Túl későn zárult le az árverés.
Sokáig nem válaszolt a kérdésekre.
Másik fél: Meg kell nezni a levelezest!A legtobb amit varni kellett az 10 ora de az este 10 es reggel 8 ora kozott!!!!!Komolytalan!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lehetett volna korrektebb a tájékoztatás arról, hogy a beltartalma rossz....
Másik fél: VALÓTLANT ÁLLÍT,HAZUDIK!NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
