henkoka84 (96) 98.98% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
dmarkbt (3549) (Eladó)
Semleges
2016.04.29. 02:10:04
2244899060
Véletlenül kétszer ütötte le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül kétszer ütötte le.dmarkbt (3549) (Eladó)
Semleges
2015.01.07. 18:02:38
2019346994
Nem utalta az összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.saját hibámból nem jött létre a sikeres aukció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: saját hibámból adodóan nem jött létre az aukciósugarcult_a (92) (Eladó)
Semleges
2011.09.13. 22:21:00
1475739794
Sajnálom, hogy nem jött létre az adásvétel az eladó-partnerem figyelmetlenségéből kifolyólag, de korrekt partner, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az eladó-partnerem plusz postaköltséget számolt volna fel a termékre az esetleges vámköltségek miatt, így nem érte meg a vevőnek. Sajnos ez vásárlás után derült ki.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ardilla77 (706) (Eladó)
Semleges
2011.07.26. 09:43:40
1462901886
Utálok negatívot adni, ezért a semleges. A vevő az elmúlt 1 hónap alatt nem küldte el a vételárat, a leveleimre nem válaszolt, csak egyszer még az elején. Amennyiben átveszi a terméket visszavonatom a semlegest!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
parazska (2946) (Eladó)
Semleges
2011.03.30. 06:11:14
1441287426
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom nagyon jó vaterás :)++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A tranzakció sikeresen lezárultAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
POZITÍV LENNE,DE NEM ENGEDI A RENDSZER:( SAJNOS A KERESETT TERMÉK ELFOGYOTT A VEVŐ KORREKT,BÁTRAN AJÁNLOM++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: +++++++++++++szallasutalvany (177) (Eladó)
Semleges
2010.05.12. 16:06:49
168980862
minden rendben volt, korrekt partner, maximálisan ajánlom, véletlenül 2x ütötte le a terméket
Másik fél: Minden rendben, korrekt eladó, véletlenül kétszer ütöttem le a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos külső (szállítási, méreti, súly) tényezők miatt nem volt sikeres az adásvétel. Ettől függetlenül korrekt és megbízható partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
