totik78 (220) 99.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 221 | 300 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 229 | 309 adásvétel |
| Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Egyébként ajánlom a vevőt, méret-szín probléma volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló leütés előtt nem kérdezett méretet, színt, pedig felhívtam rá lapomon a figyelmet. Abban a méretben amit szeretett volna nem volt megfelelő szín.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rober62 (5591) (Eladó)
Semleges
2013.03.28. 14:12:56
1719838352
sajnos az üzlet meghiúsult a posta elveszítette a csomagot a vevőnek vissza fizettem a teljes utalt összeget
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: postahiba miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KISMISI08 (1694) (Eladó)
Semleges
2012.06.18. 12:28:22
1542205916
Sajnos elfogyott és nem tudtam újra szerezni,pénz vissza utaltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos elfogyott és nem tudtam újra szerezniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kooozakist (577) (Eladó)
Semleges
2012.05.23. 10:39:49
1561551290
A megfelelő árum nem volt, később zárjuk le, POZITÍV!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: később zárjuk leAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudom értékelni az adás-vételt, hiba kapom az autómata uzenetet nap, mint nap, mivel átutalás még nem érkezett, így érdemben sem tudok nyilatkozni semmiről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem igaz, hogy agyonhasznált, szép állapotú volt, a szakadást megbeszéltük, megcsináltattam, és elnézést a késésért is. De a kabát nem agyonmosott és agyonhasznált, ez nem igaz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
honfimelinda (352) (Vevő)
Semleges
2009.04.23. 19:14:09
601780724
A fejdíszt megkaptam. A fejdísz hibás.
Másik fél: Amelyik hibás én azt fel is tüntettem! Ez teljesen új volt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
honfimelinda (352) (Vevő)
Semleges
2009.04.23. 19:13:04
602298283
A kesztyűket megkaptam. A jobb kezes kesztyűn egy halvány szürke csík látható.
Másik fél: Mivel egy éve, csak állnak a szekrénybe, valószínű egy öblítés rájuk fér! Ennyi pénzért ne várd el azt is!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
