gyongyosir (275) 99.64% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 275 | 328 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 285 | 338 adásvétel |
| Az eladóként kapott 80 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
fiore001 (492) (Eladó)
Semleges
2014.11.28. 17:13:21
1619239628
Sajnos nem sikerült lebonyolítani a adás vételt.családi okok miatt,sajnos így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem sikerült átadni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden szó igaz amit a partner megfogalmazott. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Minden szó igaz amit a partner megfogalmazott. Sajnálom.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erika1011 (471) (Eladó)
Semleges
2014.07.06. 15:37:48
1909184915
Ha Te így, akkor én is. Másfél-két hetet vártam a pénz megérkezésére, de egyáltalán nem csináltam belőle gondot. Nem jelezte az igényeit az elsőbbségi postázásra és nem is annak az árát fizette ki, aztán a szememre hányta, hogy nem úgy küldtem. A nadrág színe, amin problémázott a képek és a termékleírás szintjén is fel volt tüntetve, az értékelésében viszont negatívan tüntette ezt fel. Ha küld emailt, fotót a gondjáról, akkor készségesen segítettem volna a megoldásban. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ttunde76 (1202) (Eladó)
Semleges
2013.08.08. 20:36:26
1748381945
Sajnálom hogy nem jött létre.:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.luccyfer76 (174) (Eladó)
Semleges
2012.09.28. 11:03:12
1641894986
Nem elég figyelmesen olvasta el a vásárló a leírást és utólag vette észre hogy hiányos a termék.Kommunikatív partner ajánlom.Talán máskor még találkozunk:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre az üzlet, ezt korrekten sikerült leegyeztetni a vevővel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre az üzlet méret probléma miatt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel végül nem jött létre. Én visszafizettem a pénzt, ő pedig visszaküldte az árut. Sajnos nem kaptam meg, de én választottam sima postát, így ez nem az ő felelőssége volt. Mindemellett kedves, gyors partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piktoros73 (134) (Eladó)
Semleges
2011.04.09. 22:13:28
1448719542
A vásárlás létre jött!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olcsobabakocsi (1272) (Eladó)
Semleges
2009.07.30. 22:33:40
149285569
Varunk a gyar uj modelljere, ami a kedves Vevonek jobban megfelelne.
Másik fél: Köszönöm a visszajelzést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
