kamikaze28_a (69) 94.81% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
3421394.muszakipiac (775) (Eladó)
Semleges
2013.05.30. 18:21:49
1755783356
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vdani88 (2849) (Eladó)
Semleges
2011.12.04. 09:14:57
1505608313
Vevő az eladott termék olyan hibájára hivatkozva kért vissza 1000 Ft-ot a vételárból, amely az átadás után már nem volt ellenőrizhető.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem ezt a terméket kereste!Megbeszéltük,nem volt semmi gond!Gyors korrekt,AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem ezt a terméket kereste!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szivesen adnék pozitivat, de sajnos nem lehet. Korrekt vaterás! Csak ajánlhatom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: --------------------------Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
timeattack (244) (Eladó)
Semleges
2010.11.13. 18:04:12
182930152
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Skorpioxxx82 (433) (Eladó)
Semleges
2010.10.22. 20:24:42
182439008
Megbízható korrekt partner ajánlom mindenkinek++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ha lehetne és engedné a vatera Pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közös megálpodásAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megjelent a megbeszélt időpontban.Sajnos a termék nem működött megfelelően.Felajánlottam ,hogy kicserélem a terméket egy teljesen működőre.A vevő nem fogadta el.Ezért az adás-vétel sikertelen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jól lett megadva az eladási ár,így az üzlet sem jött létre.
Talán legközelebb.
Másik fél: Sajnálom..tényleg elnézést kérek.de elirtuk az árat..vagyis rosszul állitottuk be az aukciót.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Habár megérné az árát a termék,egy komolyabbb riasztót beszereltettem időközben,így nincs rá szükségem.Az eladó jófej lehet,mert nem vette zokon.:)
Másik fél: Semmi gond emberek vagyunk..és néha tévedünk..:-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom majd legközelebb
Másik fél: Sajnos nem jött létre...mert nem volt jó a kocsiba..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsanbalzsam (513) (Eladó)
Semleges
2009.09.22. 11:11:19
153307938
-------------
Másik fél: Már leirtam..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsanbalzsam (513) (Eladó)
Semleges
2009.09.22. 11:10:57
153422643
Sajnos nem jött össze,de ennek ellenére mindenkinek ajánlom,mert egy korrekt ember.
Másik fél: erröl is már leirtam...ennyi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tuningimport (9104) (Eladó)
Semleges
2009.08.03. 16:24:27
150175999
Komolytalan...
Másik fél: értesitettem ,hogy mégse tudom megvenni mert találtam közelebb olcsoban...de ö nem reagált rá...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
151470.vaszlikg (148) (Eladó)
Semleges
2009.07.30. 14:12:51
150635975
Minden rendben ment de az árú nem volt megfelelő!
Másik fél: sajnos nem lett jó az én kocsimba mégse...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
